1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
  Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Ucuz Elektrik Hakkında

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde dogukan.kanir tarafından 15 Ekim 2014 başlatılmıştır.

 1. dogukan.kanir

  dogukan.kanir

  Mesajlar:
  15
  İsim:
  doğukan kanır
  Merhaba arkadaşlar,akvaryum kullanıcıları olarak elektrik faturaları yüksek geliyor haliyle. Bende evim için düşündüğüm için nasıl ucuz elektrik kullanırım diye araştırma yapma fırsatı buldum. Şöyle bir haber yakaladım:

  Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu(EPDK)’nın serbest tüketici limitlerini 2001 yılından itibaren aşamalı olarak düşürmesiyle birlikte başladı.

  EPDK'nın 2014 yılında çıkardığı kararla bu limit aylık 135 TL ve üzeri elektrik faturası olan herkesi kapsadı ve böylece yaklaşık 1 milyon kişi tedarikçisini değiştirerek daha ucuz elektrik kullanma hakkını kazandı.

  Piyasanın serbestleşmesiyle birlikte elektrik tedarikçileri ise müşteri kapma yarışına girdi ve serbest tüketicilere birbirinden avantajlı indirimli elektrik tarifeleri sunmaya başladı.

  Hızlı büyüyen piyasada farklı tedarikçileri araştırmanıza gerek kalmadan, Türkiye’nin en büyük ve en prestijli tedarikçilerin tekliflerine artık tek bir adresten anında ulaşabilirsiniz. Üstelik piyasadaki çoğu tedarikçi tarafından zorunlu olarak talep edilen evraklarla uğraşmadan en güvenilir elektrik tedarikçilerinin ucuz elektrik tarifelerini anında karşılaştırıp, saniyeler içinde online olarak elektrik tedarikçinizi değiştirebilirsiniz.

  Tüm tüketicileri hızlı ve güvenilir bir şekilde en cazip elektrik tarifeleri ile buluşturma hedefiyle kurulan girdikten sonra il ve abone grubu seçiminizi yapmanız ve güncel fatura bilgilerinizi girmeniz yeterli. Bu bilgileri girdikten sonra Türkiye’nin en prestijli elektrik tedarikçilerinin teklifleri sistem tarafından otomatik olarak hazırlanıyor, her bir teklifin detayları,yıllık toplam tasarruf bilgileri anında aktarılıyor. Tüketiciler bu teklifler arasından kendileri için en cazip olanı seçiyor, bilgilerini giriyor ve kendi seçmiş olduğu tedarikçiye geçişini saniyeler içinde sonlandırıyor.

  Kaynak:HABER 7


  Bunu duyan yada başka şekilde bilgi sahibi olan var mı?
   
 2. Erdal

  Erdal

  Mesajlar:
  4.027
  Yazılarda link vermiyoruz daha önce de belirtmiştik.
   
 3. dogukan.kanir

  dogukan.kanir

  Mesajlar:
  15
  İsim:
  doğukan kanır
  Bilmiyordum kusura bakmayın.
   
 4. jatu

  jatu

  Mesajlar:
  24
  Yer:
  Ankara
  İsim:
  bora
  Merhabalar , konu daha önce açıldığı için tekrar açmak istemedim, aylık fatura tutarı 120 TL 'ye düştü. Sanırım çoğu hobici arkadaş hobiden dolayı bu elektrik tutarlarıyla karşılaşıyor. Aranızda serbest tüketici olarak genel tedarikçi dışında elektrik alan var mı? Yeni tedarikçi önerisi ve fiyatlara nasıl yansıdığı konusunda fikir veren olursa güzel olur.
   

Sayfayı Paylaş