1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Uzun bir aradan sonra hobiye döndüm :)

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde anilgevrek tarafından 19 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. anilgevrek

anilgevrek

Yer:
    EDİRNE
    İsim:
    Anıl Gevrek
    Akvaryumum
    Yükseklik : 36
    Genişlik : 25
    Uzunluk : 50
    Yan : 20 cm bombeli bir akvaryum. Hacim olarak 40,5 litre su almaktadır.
    100w sm-100 ısıtıcı
    İçinde 16 tane lepistes bir tane de orta boy çöpcüm vardır.En son mideye kırığı alıp tabana koydum.
    Ayrıca JEBO 828 DIŞ FİLTRE akvaryumuma bağlı ama debisini çok yüksek musluktan kısıp çalıstırıyorum.
    İlerde daha büyük bir akvaryuma geçip bitkili akvaryum kurucam.Görüşlerinizi,doğru ya da yanlışlarımı bekliyorum.
    IMG_0546.JPG IMG_0546.JPG IMG_0547.JPG

Ekli Dosyalar:

2. ka2n

ka2n

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Kaan AYDINOĞLU
    Yapay bitki disinda tankiniz gayet guzel.
    Baliklarin yavrularinin kurtulmasi icin kolayindan 3-4 tur bitki ekleyebilirsiniz.
    Dis filtrenin muslugunu kismak pek iyi bir secenek degil, ya filtreniz su kacirir ya motoru yanar kisa zamanda.

3. anilgevrek

anilgevrek

Yer:
    EDİRNE
    İsim:
    Anıl Gevrek
    filtre konusunda uyarınız için teşekkürler.Filtrenin cıkış selalesini cama dogru verip akıntı sonunu çözdüm.Muslugu sonuna kadar açtım şimdi tam randımanlı çalısıyor.
    Bitki için mide kırığı taban olur mu bir de bana fazla uğraş göstermeyecek bitkiler önerebilir misiniz ?

4. anilgevrek

anilgevrek

Yer:
    EDİRNE
    İsim:
    Anıl Gevrek
    bir de balıklara oksijen saglaması için hava motoru koyayım mı akvaryuma yoksa dış filtre oksijenide sağlar mı ?

5. anilgevrek

anilgevrek

Yer:
    EDİRNE
    İsim:
    Anıl Gevrek
    akvaryumda bir kaç değişiklik yaptım da canlı bitki midye kırıgında yetişir mi ? IMG_0549.JPG IMG_0550.JPG

6. osman 26

osman 26

İsim:
    osman DEĞİRMENCİ
    Çok güzel sade bir akvaryumunuz var bitkiden anlamıyorum fakat bakabilceğiniz anubias bitkisi var kuma ahtiyaç duymayan bakımı kolay bir bitki onu koyabilirsiniz

7. anilgevrek

anilgevrek

Yer:
    EDİRNE
    İsim:
    Anıl Gevrek
    teşekkür ederim.şimdi gül bitkiside ekledim akvaryuma.akvaryum 40 litre olduğu için pek bir şey ekleyemiyorum.Büyük bir akvaryuma geçicem inş ilerde

Sayfayı Paylaş