1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Uzun bir aradan sonra yine su dunyasina merhaba

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde ilhan_34 tarafından 14 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. ilhan_34

ilhan_34

Merhaba degerli portal sakinleri. Ben istanbuldan İlhan.
    16 yasimdan beri tatli su dunyasinin cesitli canlilariyla ilgilenmekteyim.(su an 24 yasindayim) Universite , hayat şu bu derken birkac sene ara verdigim akvaryum sevdasindan daha fazla uzak kalamayip hic direnmeden donus yapmis bulunmaktayim. Birkac gundur portaldayim ve diger forumlar dahil eski tanidigim kardeslerim ve abilerimden pek eser kalmamis. ( sayili birkac kisi disinda) neyse kisa keselim. Yeniden hepinize merhaba. Portaldaki paylasimlari cok begendim ve cevreme de tavsiye ediyorum. Kisa zaman sonra tankimi kurup tanitmayi dusunuyorum.
    Simdiden hepinize hayirli bayramlar dilerim.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  2. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    İlhan Bey hoş geldiniz. En kısa zamanda akvaryumunuzu kurup, paylaşımlarınızı bekliyoruz.
    Sizinde kurban bayramınız kutlu olsun.

3. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Hoş geldiniz hayırlı bayramlar...

4. Okurt

Okurt

İsim:
    Özdemir Kurtman
    Hoşgeldiniz ne tür bir tank kuruyorsunuz.

5. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Hoşgeldiniz İlhan bey;

Yeni kurulumunuzu merakla bekliyoruz.:)

6. ilhan_34

ilhan_34

Yeniden merhaba:)
    Kurmak istedigim tank olculeri 120x60x60 vr ic yandan bunun 20 cm yerini sump olarak kullanmayi dusunuyorum. Yani izlenebilir alan 100x60x60 olacak. Bunun disindaki verdigim tum kararlar ve hesaplamalar surekli degisiyor. Bu iste sinir diyr bisey yok arkadaslar. Sonuna kadar sıkı bir DIYci oldugum icin sehpanin modellemesi, kullanilacak materyalden tutunda armature kadar tamamiyle el yapimi kendi isciligim olacak. Defalarca yazdim cizdim bilgisayarda tasarimlarim oldu ama gelistirmeye calistigim iki detay var. Biri kaynak kullanmadan demir profil yapip mdf giydirmek digeri de silikon kullabmadan lamine dokum cama teknik cam cubukla kaynak yaparak akvaryumu olusturmak. Varin bide siz el atin dostlar. Cok mu cok diy kafasi yoksa bayramin kafasi mi bu :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

murat parin, YIKIKTEMO, veysel ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  7. canixiri

canixiri Guest

Selam hoşgeldiniz ilhan bey bende sıkı bir dıy cıyım herşeyi kendim yapmak istiyorum sehpayı kendim yaptım. :) hayırlı bayramlar

8. murat parin

murat parin

Yer:
    pendik/istanbul
    İsim:
    murat
    Hoş geldiniz İlhan bey foruma.:)

harfuzmani, Alparslan ve veysel bunu beğendi.
  9. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Hoş geldiniz sefa getirdiniz.

Alparslan bunu beğendi.
  10. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hoş geldin İlhan kardeşim, düşüncelerine teşekkürler. Önemli olan yapılan tüm işlere saygı duymak ve insanların bulunduğu yörelerdeki alım ve ulaşma imkanına saygı duyarak yorum yapmaktır. Bu bazılarında vardır, bazılarında yoktur.

Kendin yap tarafını çok severim malum ama akvaryumuna kamera takıp izleyenleri de hobiye sevgi, sorumluluk aldığı canlılara bu denli saygısından dolayı da ayrı bir hayranlığım vardır.;)

veysel bunu beğendi.
  11. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Ben kendi tankımdaki çoğu sistemi kendim yaptım, benimde elimden gelir.

YIKIKTEMO bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş