1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

uzun dışkı

Başlığı 'Akvaryum Yemi Araştırma Portalı' kategorisinde kingsnake tarafından 20 Ocak 2010 başlatılmıştır.

1. kingsnake

kingsnake

İsim:
    sinan önal
    Bir yerden duyduğuma göre dışkının uzun olması ve çabuk kopmaması yemle ilgili ama emin değilim. Champion marka ciklet yemi kullanıyorum içinde iki renk var kırmızı ve yeşil dibe batan türden. Sabah akşam veriyorum ve 1 dk olmadan bitiriyorlar yemleri.

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    uzun dışkı

Balığın sağlık durumu bence daha etkili rol oynar bunda.

3. kingsnake

kingsnake

İsim:
    sinan önal
    uzun dışkı

yani bu durumda balığın sağlığı ile ilgili ne söylenebilir ?

4. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    uzun dışkı

Sinan bey uzun dışkı çoğu zaman balıklarda kabızlık'tan dolayı olabiliyor.

5. taygun

taygun Guest

uzun dışkı

Uzun dışkı eğer beyaz renkli ile kabızlık belirtisidir. Beyaz tıpkı bir misina beyazı gibifir. Siz her ihtimale karşın balıklarınıza haşlanmış ıspanak verin.

6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    uzun dışkı

Balıklarınız cichlid türü mü ? Eğer cichlid türüyse örnek olarak tetra bits kullanıyorsanız kırmızı uzun bir dışkı balığı takip edebilir bu dışkı rengi hastalık belirtisi değil iyi yönde sağlık belirtisidir.

Yukarda arkadaşların belirttiği gibi ipliksi beyaz dışkı ise hastalık belirtisidir.

7. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    uzun dışkı

Allah allah. .8. Bende bilmiyordum dışkı uzun olunca ve beyaz olunca kabızlık olduğu. .8. Benim tropheuslarda uzun dışkı var ama beyaz filan yok normal dışkı ama uzun. .8. Kabızlık belirtisimi? Ama beyazda diğil incede diğil, ben 4-5 kere yemliyorum günde.

Sayfayı Paylaş