1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Vatan Sağolsun

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde zipkinteam tarafından 7 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. zipkinteam

zipkinteam

Yer:
    Bandırma
    İsim:
    hakkı önder
    Türkiye'mizin zor günlerden geçtiği şu zamanlar da tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet yaralılarımıza acil şifalar,acılı ailelere de baş sağlığı diliyorum...
    Her ne olursa olsun olsun,bu vatan hepimizin...
    Saygı ve dua ile...
    VATAN SAĞOLSUN....

YIKIKTEMO, Pennywise, nhtkmn ve diğer 10 kişi bunu beğendi.
  2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Aynen abi, yüreğim kan ağlıyor.:mad:
    Şehitlerimize Allah'tan rahmet yaralılarımıza acil şifalar, acılı ailelere de baş sağlığı ve sabır diliyorum...

Pennywise, nhtkmn, muharremozbas ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  3. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Allah Vatanimizin birligini dirligini huzurunu bozmasin. Icerde ve disarda her turlu hiyanet ve oyun icinde bulunanlari kendi tuzaklarinda bogsun. Sehitlerimize rahmet yakinlarina sabir versin.

Pennywise, nhtkmn, veysel ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  4. 8020_r31s

8020_r31s

Yer:
    İstanbul Anadolu
    İsim:
    ibrahim cengiz
    Şehitlerimizin yakınlarına baş sağlığı diliyorum. Artık konuşmak yerine biraz oturup düşünmelyiz.Bu işin çözümü için kendi adımıza ne yaptık?Doğuya 1 adım atmayıpta vatan sağolsun deyip konuşmanın anlamı yok.(Sözüm meclisten dışarı, facebook klavye şovalyelerinden bahsediyorum)

Artık şunu anlamalıyız ki herkes kendi üzerine düşeni yapmalı,yapmadığımız için bu durumdayız.Üzerimize düşen facebook'u karartıp 2 mesaj atmak değil...

basma tulumba, muradtekin, nhtkmn ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  5. muharremozbas

muharremozbas

Yer:
    Almanya
    İsim:
    Muharrem Özbas
    Okadar söylenecek söz varki suanki durumda sözün bittigi yerdeyiz sanki.Ben Almanyadayim ama yüregim kalbim hep vatanimda ülkemde.gün be gün Sehit haberlerini duydukca yüregim parcalaniyo, icim sizliyor.Artik insanin haykirasi geliyo yeteeeeer artik diye, bitsin bu törör,bitsinsin bu kavga, dinsin artik akan kan ve göz yasi diye ama elimizden de hicbirsey gelmiyor ne yazikki.Sehitlerimize Yüce Allah tan Rahmet diliyorum, acili ailelerine bas sagligi diliyorum, unutmak mümkün degil tarifi mümkün deil bu acinin biliyorum ama metanet diliyorum.Milletce basimiz sagolsun...

Pennywise, nhtkmn, zipkinteam ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  6. Gmsy

Gmsy

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Hüseyin GÜMÜŞAY
    Ateş düştüğü yeri yakıyor bu bi gerçek. Artık Türk milletinin uyanması Lazım. Sonumuz hiç hayr değil bu dün değil aylar öncesinden belliydi. Olan kardeşlerime oldu. Allah rahmet eylesin Yakınlarına sabır versin.

muharremozbas, nhtkmn, zipkinteam ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  7. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Yine bombali saldırı polis servisine 11 şehit, Allah rahmet eylesin geride kalanlara sabır versin.

muharremozbas, Pennywise, nhtkmn ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  8. furkant

furkant

Yer:
    İstanbul
    Allah rahmet eylesin ailelerine sabırlar versin . İnsanın zoruna gidiyor elden hiç birşeyin gelmemesi . Allah milletimizin yardımcısı olsun

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

muharremozbas, nhtkmn ve zipkinteam bunu beğendi.
  9. TencoMelih

TencoMelih

Yer:
    Karabük
    İsim:
    Melih
    Allah rahmet eylesin
    Allah yardımcımız olsun yazdım facebook a
    Facebook umu kapattılar yaw yok böyle bişey hayret yaw adamlar resmen bordo klavyeliler

muharremozbas ve nhtkmn bunu beğendi.
  10. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Şehit sayısı 13-14 de çıktı abi. Allah rahmet eylesin geride kalanlarına sabır versin...

11. nhtkmn

nhtkmn

Yer:
    Kadıköy
    İsim:
    Nihat EKMEN
    Söylenecek çok şey var ama dilimiz varmıyor. Allah vatanımızı zalimden ve hainden korusun.

Allah şehitlerimize rahmet, hepimize sabır versin.

12. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Hainlere Allah bu ve diğer dünyada gün yüzü göstermesin. Allah şehitlerimize rahmet eylesin. Yakınlarına sabır versin.

13. muradtekin

muradtekin

Yer:
    Gaziantep
    İsim:
    Murat Tekin
    Hocam çok haklısınız teröre lanet yürüyüşü filanda boş benim gözümde şehitler için yürüyüş yaparken polisle çatışacak kadar absürd bir ülkeyiz maalesef ayrıca her gün 1 2 şehit haberi olurken ses yok şehit fazla olunca herkes ayaklandı gerçekten önce kendimizi sorgulamalıyız. Türk bayrağını karartıp profil fotoğrafı yaparak olmaz Türk bayrağı kırmızıdır o kırmızı şehidin kanıdır.

Sent from my iPhone using Tapatalk

TencoMelih, harfuzmani, muharremozbas ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  14. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken

Sayfayı Paylaş