1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Vatozlar ölüyor.

Başlığı 'Japon, Vatoz, Çöpçü ve Diğer' kategorisinde mertx07 tarafından 3 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1. mertx07

mertx07

İsim:
    Mert Muslu
    Merhaba,
    Arkadaşlar 250 lt akvaryumda iceman ve sarı prenses olarak 2 tür var.Ne kadar vatoz aldıysam hepsini hep yediler.Buna bir çözüm yok mu?Büyük alsam temizlemicek.

2. gnp_gnp

gnp_gnp

İsim:
    anıl akıncı
    Vatozlarinin türü ne acaba ? Tül vatoz ve ufak boy İse balıkların vatozlarına vururlar.

3. ogiler

ogiler

İsim:
    OĞUZ URALER
    Yerler tabii kucuk buldularini ama vatoz ne temizliyor onu anlamadim kucuk temizliyorsa buyuk niye temizlemesin diyecegim ama camdaki pislikleri filan yemez vatoz.

4. mertx07

mertx07

İsim:
    Mert Muslu
    Varya doğrusu hiç cesaret edemiyorum.Büyük alırsam yine yerler diye.Paraya yazık.Akvaryumda yosun başladı zaten.

5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Büyüklerine pek yanaşmıyorlar ama madem böyle bir sorun var bence eklememek en güzeli.

emmi_06 bunu beğendi.
  6. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Paraya mı yazık ? Balığa yazık değil dimi ?

7. mertx07

mertx07

İsim:
    Mert Muslu
    Eklememek güzel de.Şuan da cam ve taşlarda yosunlaşöa başladı.Bu sefer de yosun sorunu var.

8. berkan

berkan

İsim:
    berkan yıldız
    Akvaryumun güneş gören yerde ise akvaryumunu güneş görmeyen yere yerleştir böylelikle yosun oluşmaz.:ay:

Sayfayı Paylaş