1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Ve sonunda 120*50*60h akvaryumu kuruyorum

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde balyoznuri tarafından 30 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. balyoznuri

balyoznuri

İsim:
    Aytekin Öztürk

Akvaryum yeni geldi temizlendikten sonra su dolumuna başladım. Sumpa sadece elyaf sünger koydum şimdilik katı partikülleri tutmak için. Sızdırmazlığını test ettikten sonra boşaltıp tekrar doldurucam inşallah. Herkeze selam ve saygılar iyi forumlar.

2. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Aytekin yeni akvaryumun hayırlı olsun,ölçüler çok güzel hangi tür ve türleri besleyeceksin.

3. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Aytekin kanım kaynadı vallahi böyle ilk kurulumlara bayılıyorum. :D Bende merak ettim hangi türleri seçeceğini, dekorunu vs. nasıl olacak çok merak ettim ;)

4. balyoznuri

balyoznuri

İsim:
    Aytekin Öztürk
    Teşekkür ederim arkadaşlar. Fotoğraflar 3 gün öncesine aitti ben anca ekleye bildim. Şuanda içine discuslarım var. İçindede bitki ve mango kökü var yeni fotoları birazdan eklicem. Umarım beğenirsiniz. İyi yada kötü yorumlarınızı bekliyorum.

5. balyoznuri

balyoznuri

İsim:
    Aytekin Öztürk

Akvaryum belirttiğim gibi 120*50*60h boyutunda 360lt.
    Sump 75*35*35h boyutunda 92lt.
    Toplam 452lt.
    Isı 30 derece
    Ph 6

Fotoğraflar biraz bulanık sudan değil arkadaşlar telefondan kaynaklanıyor.

6. balyoznuri

balyoznuri

İsim:
    Aytekin Öztürk
    Arkadaşlar birçok defa elektriği kesip denem yaptım hiç bir problem yoktu. Tekrar elektriği kesip deneme yaptım bugün sumpa damla damla su akıyo ve sump doluyo. Nerden olabilir diye ararken kulenin dibinden çok çok az su sızdığını gördüm sızan yeride buldum. Fakat akvaryum suyu oturduğu için suyu boşaltmak istemiyorum. Suyu boşaltmadan oraya yama yapabileceğim bi yöntem yada bi malzeme varmı acaba. Yardımlarınızı bekliyorum. Fotoğrafta gösterdiğim yer.

Sayfayı Paylaş