1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

video japon yavrularım 3 aylık oldu :))

Başlığı 'Japon, Vatoz, Çöpçü ve Diğer' kategorisinde tutimimi tarafından 3 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. serdar ali

serdar ali

İsim:
    serdar ali tunc
    ayşe ahnım gerçekten sizi tebrik ederim.japon yavrusu konusu gerçekten zor ve sabır gerektiren bir hobidir.ancak ayşe hanım benim size bir sorum olacak eğer yardımcı olursanız gerçekten beni çok mutlu edersiniz.
    ayşe hanım,ben bu hobiye 2005 de başladım.elimdeki akvaryum yaklaşık 150-160 litrelik bir akvaryum.acaba ne alsam diye düşündüm ve bana ilk önce japonla başlamamı tavsiye ettiler.bende büyük japonlardan yani yetişkin olanlardan aldım.yaklaşık bi 8 ay kadar sonra yumurtlamaya başladılar ancak daha önceden bir tecrübem olmadığı için yaklaşık 1 ay kadar yaşatabildim ve malesef hepsini kaybettim.ama enteresan olan bir durum varki o günden bu güne kadar birdaha hiç yumurta dökmediler.acaba yemeleme ile mi ilgili yoksa daha başka şeyler mi? bilemiyorum.lütfen bana yardımcı olurmusunuz.?sorum biraz uzu oldu biliyorum ama biraz tanıtmam gerekti diye düşündüm :)...şimdiden teşekkür ederim...

2. Uzman

Uzman

İsim:
    Ahmet Çalışkan
    Cevap: video japon yavrularım 3 aylık oldu :))

Maşallah ayşe hanım yavrularınız cok güzel ve saglıklı :nazar: degmesin inş :) Saglıklı Balıklar dilerim

Sayfayı Paylaş