1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Vira Bismillah Deniz Akvaryumu

Başlığı 'Deniz Akvaryumları Yeni Başlayanlar' kategorisinde Deniz Atlı Prens tarafından 29 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Yok ölçülerin değişmesine gerek yok bu iyidir.

Gelince bakalım belki eski tankı kullanırsın ;)

Deniz Atlı Prens bunu beğendi.
  2. Deniz Atlı Prens

Deniz Atlı Prens

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Mesut SAYGI
    Mesut bey eski tank patlarsa var ya hatunda beni patlatır.. Yinede uzman gözüyle bakmak gerekir.. :D

MESUT_KERİM bunu beğendi.
  3. Deniz Atlı Prens

Deniz Atlı Prens

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Mesut SAYGI
    Alıcısı olursa ben bu tankı mobilyasıyla satayım bari.. En azından mobilya parası çıkar?? o_O

4. HTeS

HTeS

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Halil İbrahim TÜRKMEN
    Bence en güzel karar bu olur. Yeni bir tank yaptırır sorunsuz ilerlersiniz. Yada benim gibi bir hobiciden alabilirsiniz. Şuan olması lazım ilanlarda.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Deniz Atlı Prens ve MESUT_KERİM bunu beğendi.
  5. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Beyaz bir sayfa ile başlamak benimde sevdiğim bir yöntem. Ankara'da sağlam ustalarda vardır elbet. Mobilyalı dursolu sumplı güzel bir akvaryum yaptırırsınız.

6. Deniz Atlı Prens

Deniz Atlı Prens

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Mesut SAYGI
    Teşekkürler arkadaşlar verdiğiniz fikirler doğrultusunda yeniden tank yaptırmaya karar verdim.. Mesut Kerim Beyle bugünkü yemekli istişare toplantımızda ölçü belirledik.. :D Ölçü olarak 100x60x50 boyutları hem madden hemde maneviyen uygun bulduk.. Müsait bir zamanda siteler mevkiindeki bi kaç esnafla görüşmeye gideceğim.. Gerçi Veysel bey bize az çok fiyatları verdi ama bide göre göre ölçe tarta esnaftan fiyat almak lazım.. Tabe istediğim özellikleride göz önünde bulundurarak mobilyalı bir tank yaptıracağız.. Hade hayırlısı işallah..:nazar: Sizi yemekli istişare resimimizle başbaşa bırakıyorum.. :p
    IMG_0248.JPG

HTeS, YMR_AY, MESUT_KERİM ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  7. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Afiyet olsun, yemeği pazar günü yapsaydık akvaryum fiyatlarına komisyonumu eklemezdim. Yapcek bir şey yok gari ne deyem. Zaralı çıkdıgız bu işten.:D:D

Şaka bir yana en uygun fiyatlara dediğim yer çıkar gider bakar hemde konuşuruz. Akşam 9 a kadar da açık
    bahsettiğim esnaf olmadı bir cumartesi akşam üstü ziyareti yaparız.

YMR_AY, MESUT_KERİM, Gmsy ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  8. Deniz Atlı Prens

Deniz Atlı Prens

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Mesut SAYGI
    Walla Veysel Bey, yine yemek yeriz hiç problem değil.. Mesut Beyle yemek konusunda aynı ağız tadına sahibiz sanırım.. Sanayii de önünden geçsem girmem dediğim yerde yediğimiz döner hala aklımda kaldı.. :D Olur tabikide gider bakarız yarın müsait olurmusunuz bilmem ama bana uyar eğer Mesut Beye de uyarsa tabii.. Zaten bu konuda acele ettiğimde yok sindire sindire içimize sinsin yeterki.. Tabi siz üstadlarında beğenisi önemli :D

MESUT_KERİM ve veysel bunu beğendi.
  9. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Şimdi gideceksek kesin karar vermek lazım, dediğim esnaf arkadaş 12:00 ile 21:00 arası çalışıyor haftanın 7 günü. Yarın gitmek isterseniz haber vermeniz lazım ki güvenlik arkadaşları saat 18:00 çağırayım o vakit çıkayım şirketten yoksa 20:00 da çıkacağım. Mesut'a her yer Konya ben gibi kılıbık değil gelir o zaten tatilde gıcık oluyorum bu günlerde kendisine. :D

10. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Ha bu arada en önemli kısmı atlamışım, sitelerden dönerken orada güzel bir oltu kebabçısı var.temo3

ka2n, Deniz Atlı Prens, YMR_AY ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  11. Gmsy

Gmsy

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Hüseyin GÜMÜŞAY
    O zaman bu görüşme önümüzdeki haftaya ertelenmeli işin ucunda oltu var temo20

Deniz Atlı Prens ve MESUT_KERİM bunu beğendi.
  12. Deniz Atlı Prens

Deniz Atlı Prens

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Mesut SAYGI
    Ahahha Abi bende aynı durumdayım kılıbık olarak eşimden akşam çıkmaları için izin almam gerekli.. Ben ilerleyen saatlerde saati kesinleştirip haberdar ederim.. :D

veysel bunu beğendi.
  13. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Pist pistttt, haftaya işim var benim.:D

14. Deniz Atlı Prens

Deniz Atlı Prens

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Mesut SAYGI
    Hüseyin bey önümüzdeki hafta bidaha yeriz sizi mi kıracaz.. Önemli olan gönüller bir olsun ;)

15. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Ok haber bekliyorum, kılıbık değil dedik ama Mesut'cuğumda tırstı galiba beğenip kaçıyor mesajları.

16. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Trafikteyim ;)

veysel bunu beğendi.
  17. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Neeeee aynı damak zevkimi .Sizdemi tanktan kepçeyle yakaladığınız canlıyı sushi yapıp yiyorsunuz.ıııığğğğğğğğğğğ

18. Deniz Atlı Prens

Deniz Atlı Prens

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Mesut SAYGI
    Hmm bilmem ki temo29 Denemek lazım tabee :D

YMR_AY ve MESUT_KERİM bunu beğendi.
  19. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Şaka yapıyorum canım acelemiz yokya haftaya gideriz, kalabalıkla muhabbet daha güzel oluyor.

Gmsy ve MESUT_KERİM bunu beğendi.
  20. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Yedimm.:D Gitti konu daha başlamadan neyse bir sayfayı geçmeyelim lütfen ciddi olalım.

Sayfayı Paylaş