1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Volkan hocama bayram ziyareti

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde reis tarafından 28 Kasım 2009 başlatılmıştır.

1. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Merhabalar,bayram sebebiyle dün büyüklerimizi ziyaret etmek için karşıya gittim. Tabi sadece büyüklerimizi değil,gitmişken görmek istediğim arkadaşlarımıda ziyaret ettim. Aslında Türker ve Can da bizlerle olacaktı ama kendilerine ulaşamadık. Neyse canları sağolsun bir başka sefere İnşallah.

Volkan hocam sağolsun beni gelip Yenibosnadan aldı. Aslında niyetimiz Lale akvaryumu ziyaret etmekti fakat Davutpaşaya kadar gittik ve ne yazık Lale akvaryum kapalıydı.Hazır Davutpaşaya kadar gitmişken orda bildiğim küçük ama çok güzel kokareç yapan bir yer vardı.Amacım Volkan a kokoreç ısmarlamaktı ama o benden hızlı çıkıp kokoreçleri o ısmarladı. :)

Kesene bereket hocam.

Bu arada Volkanın sıkı bir tavlacı olduğunu öğrenmemle rotamızı Bakırköy sahile çevirdik sıkı bir tavla maçı için. :)

Bakırköy sahilde nezih bir mekanda başladık tavlamıza.

Volkan tavlada çok gözü kara. Açık buldummu kırmadan edemiyor ve sonundada iki mars bir düz olmaktan kurtulamıyor. :D Tavlanın sonucu iki mars bir düz olunca hırslandı ve ikinci oyunu istedi. :D

İkinci oyunda burun farkı ile beni yendi. Tabi deplasmanda olmanında dezavantajı vardı üstümde.Üstelik Volkanın seyirciside vardı. :) Sonuçta bir ben yenmiştim birde Volkan kaldık berabere. Ama masadan bir galibin kalkması lazımdı. Bizde tek oyun yapmaya karar verdik. Yenilen maçı kaybedecek. Tabi final oyununda kaybeden Volkan oldu. :)

Bakarmısınız? Bir insanın koltuğuna tavla bukadar yakışırmı ? :D :D :D

Neyse Volkan hocam kusuruma bakma ev sahibini kötü yendim ama nasip olursa sende beni burda yenersin belki. :) Enson Faruğunda (farukocak55) dişlerini fena sökmüştüm. Garibim hala dişleri ağrıyormuş. haha: Volkan umarım tanıdık bir dişçin vardır dökülenleri toplaması için ? :)

Bugün çok güzel bir gündü. Gerçekten çok eğlendik. Teşekkürler Volkan hocam. :cicek:

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Niye haberimiz yok bu işlerden o ayrı konu ama neyse. Kokoreç Avrupa birliği uyum sürecinde yasak bir kere. Lütfen Avrupa'ya uyalım. Erişemedim mumdar olsun bari. :F

Afiyet olsun ne diyelim, tavla çok yakışmış Volkan. :D Yaz bir yere en kısa zamanda Olcay'ın koltuğunun altında bir tavla fotoğrafı yayınlayacağım. :horon:

3. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Abi yattım yerlere yaaa. :D :D :D

Seninlede çok kokoreç yeriz abi. Pendikte bildiğim çok güzel biryer var. Orda yeriz fakat ben ısmarlıyacağım ona göre. dost:

Volkanın hıncını almak istiyorsun ama okadar emin olma abi. :) Bu sıralar dişçiler sayemde köşe oldular. Gelenin gidenin dişlerini söküyorum tavlada.Faruk iyi bilir. :D

4. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Hocam dişleri söküyorsun da dolgu da yapıyor musun ? Benim bir dişin içi fena çürümüş dolgu yapılması lazım. Sana zahmet elin değmişken , gelenin gidenin dişini söküyorken benim şu dişe de bir el atar mısın yaa ? em32.gif

5. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Tavlayı kap gel Hüseyin. Ben o sorununu kökten hallederim. ;) :)

6. turqer

turqer

İsim:
    Türker Sezgin

Volkan Abi ve Olcay Abi kusura bakmayın. Volkan abim beni aramış ama 2 saat sonra falan gördüm, bayramlaşma faslı yüzünden. Ayaküstü bayramlaşmakta olduğum için buluşma olayı aklıma gelmedi ve Volkan Abime mesaj atmıştım. Can abimde de Volkan abimin telefonu yok diye biliyorum. Aracı ben olacağımdan o da bu sebeble gelememiştir.
    Tekrar kusuruma bakmayın. Volkan abimden ayrıca özür dilerim telefonuna cevap veremediğim için :cekingen:
    Keşke orada olabilseydik.

7. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Canın sağolsun Türkerim. Birdahaki sefere seni bekleriz artık bu tarafa. Can zaten tuzlada sınava girerken uğrayacak bana. Volkan seni benim yanımda aradı ama ulaşamadık. Olsun bundada vardır bir hayır sıkma canını. :)

8. turqer

turqer

İsim:
    Türker Sezgin

İnşallah Olcay Abi. İstanbul'da olursam mutlaka uyduracağım kendimi buluşma günü ve telafi edeceğim bu günü. Sözüm söz...Can abimde istiyordu buluşmayı ama o da benim yüzümden gelemedi.

9. james_34

james_34 Üstad Üye...

İsim:
    can candaş

Kusura bakmayın.Başka sefere inşallah.

Bugün saat 14.30'a kadar Türkerle konuştuk.Daha sonra bayram ziyaretine gideceği için msnden çıktı.O zamana kadar da ses seda çıkmayınca buluşma iptal oldu diye düşündük. Meğerse Volkan abi 16.30 gibi aramış Türkeri. Ama Türker geç görünce bizim iş yalan olmuş.

10. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Gönüller bir olsun Can. :hepiniziseviyorum:

11. james_34

james_34 Üstad Üye...

İsim:
    can candaş

Olcay Abi,

2 Aralıkta sınav için geleceğim. Tahminen 1 Aralık sabah 04.00 gibi yola çıkarım, sıraya çok yakalanmamak için. Ama işim ne zaman biter onu inan hiç bilmiyorum.Ama mutlaka durumu bildiririm :)

12. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Sende numaram var Can. Birgün önceden telefonlaşırız. ;) Sınav sonrası mutlaka beklerim ama. Bak mazeret kabul etmem ona göre kendini ayarla.

13. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Yorumsuzdur:

14. myillar

myillar Marmara Tuzlucu Üstad Üye

Yer:
    istanbul-pendik
    İsim:
    Mesut YILLAR

Durum 2-1 olcay hocam önde....ve şöyle der..
    ----Ben bu oyunu guatamalanın köylerinde oynadım heyt bee...
    ----durum 5 - 2 guatamala köyerinde yanlış öğretmişler :heyo:

15. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

0lcay abi manzara beni hayrete düşürdü. Eee Temel hoca bu. Korkulur ondan. Koltuğunun altına tavlayı verecem dedi ve sözünü tuttu. Ne diyelim sözünün eri adam. Olcay abi. Valla sana yakışmamış en kısa zamanda intikamını alman lazım. :D

16. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan

hahahahhaahah bu hız ya :))) hocam daha ben yazamadan sen benim fotoğrafın aynısını çektirmişsin :D :D Valla o gün çok güzel bir gündü.. Yedik , içtik yendik yenildik falan :D İçime doğmuştu gerçi lale marketin kapalı olacağı ama şansımızı deniyelim dedik olmadı.. dön:gif Sağlık olsun bir daha ki sefere artık :) Tavlada ki olay Olcay'ın ayağı alışsın diyeydi , evimizde oynadık 2-1 kaybettik bunun deplasmanıda olacak illa ki ;)

Güzel bir bayram günüydü ayağına sağlık Olcay hocam , sonunda görüşebildiğimize sevindim valla.. Kokoreçte 10 numaraydı burda:gif

17. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Deplasmandada göreceğiz seni Volkan hocam. :)

Mesut hocam, Guatelama değil,ben bu oyunu Motecarlo nun civar köylerinde öğrendim de geldim buralara. :)

Ben Temel hocayı kürdan cebimden çıkartırdımda ne yapayım üç kişiye karşı tek oynadım. :hasta: Hiç dost kazanmamışızki. :D Birde santranç oynasaydık galiba dükkanda yatardık. .8. :F Bir zar atıyor sekizbuçuk dakika düşünüyor adam. :) Ama bütün bunlar Mesut hocamın yüzünden oldu. Eh bende o tavlayı Mesut hocanın koltuğuna vermezmiyim. smiley18.gif

Yok yok işin şakası biryana,bükemediğim bileği öperim. Ustasın Temel hocam.

18. myillar

Yer:
    istanbul-pendik
    İsim:
    Mesut YILLAR

Ama bütün bunlar Mesut hocamın yüzünden oldu. Eh bende o tavlayı Mesut hocanın koltuğuna vermezmiyim. smiley18.gif

Bu bir meydan okuma anladığım kadarıyla peki öyle olsun Olcay hocam bu resim bende kalsında lazım olur kullanırız :heyo:

19. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

O resim sanada lazım olacak hocam bencede sakla. :F

Yada istersen çok fazla saklamana gerek yok. Öğlende dükkanda olacağım. ;) Öyle dışardan karışmak kolay. Birde sahada görelim seni. saygılar:gif

20. myillar

Yer:
    istanbul-pendik
    İsim:
    Mesut YILLAR

Bugün biraz zor cevizliye gitmem lazım ama en kısa zamanda oynayalım hocam sen bu arada biraz antreman yap :heyo:

Sayfayı Paylaş