1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

"WinAt9" IOS&ANDOROID den para kazanma

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde barbs tarafından 19 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. barbs

barbs

Yer:
    İstanbul
    İş yerinde çalışanlarım kullanıyordu böyle şeylere pek inanmam ama baktım hakikaten biri faturasını ödüyor biri ebay dan alışveriş yapıyor kazandığı ile bende yükledim gerçekten de paranız hesaba yatıyor
    Programın işleyişi
    WinAt9 isimli uygulamayı itunes store dan veya android marketten indiriyoruz gerekli olan tek şey paypal hesabımızın olması programın açılış ekranında paypal a üye olduğumuz mail adresini giriyoruz
    5 cihaza kadar aynı paypal hesabını kullana biliyoruz her cihazda kişisel bilgileri farklı girerseniz sorunsuz işleniyor para .saat 11:00 da 2 adet, 14:00 da 2 adet ve 17:00da 2 adet reklam geliyor.. izleyip sonradan sorduğu 2 soruyu yanıtlıyorsunuz ve reklam başına 0,15 tl kazanıyorsunuz.. günde 0,9 tl oluyor tek bir cihazdan 1 haftada 23 lira birikti bende

2. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Yusuf Şahin
    Barbi paypal'dan 46 tl geri çekmesinler :)

3. barbs

barbs

Yer:
    İstanbul
    yok paypal sağlamdır yurt dışı firma ödemesi bile yapıyorum ben senelerdir paypal la zaten harcadım xbox a live üyeliği aldım 3 aylık

4. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Anlaşıldı neden epeydir Portal a girmediğin,her şey para değil abi...temo25

KGEYGS bunu beğendi.
  5. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Silivri/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay
    Benim paypal hesabımı nereden biliyorlar?Ben indirdim mesela şimdi....

6. barbs

barbs

Yer:
    İstanbul
    mail girdiğin yere paypal a uye olduğun maili giriyorsun

7. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Mail adresinden direk gönderiyor ben yükledim aksam 9 da para yayacakmış 2 reklam izledim bile
    Ozan abi mesela bana mail adresini ver para göndereyim Yada sadece mail adresinle para gönderi istegi yapabiliyorsun .

Seyyar cihazdan online.

8. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Silivri/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay
    ok anladım arkadaşlar....cahilliğimi mazur görün :)

9. Toprak Akalın

Toprak Akalın

Yer:
    MERSİN
    İsim:
    Toprak Akalın
    Şöyle yapılsa olur mu ki acaba, sabah gelen reklamları akşama izlesek gene aynı para geliyor mu? Ayrıca bir haftada 23 tl nasıl oluyor ki. Günde 0,9 tl değil mi?

10. barbs

barbs

Yer:
    İstanbul
    Yok iki tur reklam geliyo gunluk ikiser reklamdan 4 reklam her cihaz icin bendeki s3,ipad,annemin iphone 12 reklam yapiyor hatta bir ara gunde 8 reklamdi 1 haftadir dustu
    Soruna gelicek olursak belli reklam saatleri var onlara denk gelirse eski reklam kayboluyor

11. Toprak Akalın

Toprak Akalın

Yer:
    MERSİN
    İsim:
    Toprak Akalın
    Tapporo diye bir uygulama buldum 5 dolar olunca odeme yapiyor. Uygulama indirip video izliyorsun falan. İosta var mi bilmiyorum androidde 50 cent kazandim simdiden. Giris yaparken TAPTA10450 diye girerseniz 25 cent aliyorsunuz (ben 60 :D ). Oro puanlari var 1000 oro 1 dolar. 20 mblik uygulamalar falan 40 oro civari. Bakalim bir ilk 5 dolari kazanalim hele...

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sayfayı Paylaş