1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

www.akvaryumportali.com

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde kartal tarafından 28 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

1. kartal

kartal

İsim:
    mutlu avcu
    www.akvaryumportalı.com yazınca günlerdir siteye giremiyorum kapandı diye üzüldüm:por: Sonu 'i' olacakmış adresin ben 'ı' yazarak aradım. Günlerdir devam eden araştırmamdan sonrası şans eseri siteye giriş yaptım ama akvaryumportalı/portal diye geçti adres.
    Normal adresi yazdığımda akvaryumportalı.com yerine .net geliyor .org geliyor.

Kaç günlerdir siteye giremiyorum sorun ney onuda anlamış değilim,sitede daha önce konu açılmışmıdır bu konula bilmiyorum ama hemen konu açtım ben araştırmadan site içinde.

Doğru sitedeysem çok mutluyum şuanda doğru sitede olmadığımı bile düşünüyorum.:smiley33:

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: www.akvaryumportali.com

Hoşgeldin Mutlu, google tarafından biraz hırpalandık düzeltmeye uğraşıyoruz. Doğru yerdesin anlayacağın. adersin sonu bizim zaten portalı değil 'portali' şeklindedir, kısaca yanlış yazmışsın. Tema düzenlemesi vs yapıldı. Site hiç kapanmadı aslında ama sen arama motorundan girmeye çalışmışsın sanırım. Oysa tarayıcı adres çubuğuna 'akvaryumportali.com' yazarak rahat girebilirdin.

3. kartal

kartal

İsim:
    mutlu avcu

Temel abi heryerden girmeye çalıştım çok tuaf hep ulaşılmıyor hep ulaşılmıyor şakına döndüm google niye sorun olduki?

4. Cikletci

Cikletci

İsim:
    Ömer ADAK

Tekrar hoşgeldin Mutlu.

5. kartal

kartal

İsim:
    mutlu avcu

Tekrardan hoşbulduk insan evinden uzaklaşmış tekrar geri dönmüş gibi oluyortem03.gif dans::hepiniziseviyorum:

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Google sorun yarattı ve inan bizi de üzdü. ap-depo var kendi resim upload sitemiz. Biz kendi fotoğraflarımızı kendimiz depolamak istedik çünkü birçok resim yükleme sitesi fotoğrafları zaman zaman temizlediğinden sayfalardaki fotoğraflar açılmıyordu. Biz kendi sitemiz üzerinden fotoğraf yükleyince karşılıklı link verdik doğal olarak, 10.000 fotoğraf depoladık foruma ait ama 7.000 tıklama alınca ve konularda da ap-depo linkleri olunca spam sayarak siteyi geri attı.

Yani yazayım dur; Allah belanı versin google!

reis bunu beğendi.
  7. kartal

kartal

İsim:
    mutlu avcu

Resimleri ap-depodan yüklüyorduk peki hala öylemi Temel abi hobicilerle bir uraşmayan google abi kalmıştı oda oldu çok entrasan onlarında kendince doğru bildikleri var ama olmamsı gereken şeyler bunlar insanlar sonuçta burda kötü işler yapmıyor bir çoğumuz kötü en kötü alışkalığımız akvaryum hayvan sevgisi diyoruz,kimi insan sigarayı alkolü bırakıyor bu sevda için herkesin desteğini alması gereken sitelerden biriyiz.Yardımlaşma var,dostluk var,sadece akvaryumportalı üzerinden tanışıp da birbirine insanlar güvenip hediyeler bile veriyorlar desteklerinizi hiç bizaman ben unutamam benim gibi unutamayan nice insanlar var.

8. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Hala yükleyebiliyoruz sorun yok ama bir düzenleme yapacağız o konuda mecburen. Allah'ın salak arama motoru alıntı yayınlaması yasak olan siteyi spam yani kopyala yapıştır site diyerek işlem yapıyor. Moralimiz bozuk Mutlu bu yüzden.

Site aderesi bu arada portalı değil, 'portali' i harfi sonu, ondan giremedin. İngilizcede ı harfi olmadığından adresler böyledir.

9. kartal

kartal

İsim:
    mutlu avcu

Herşey biran önce düzelir inşallah abi böle bişiğin olması çok üzücü.İnşallah böle bir üzücü durumdan akvaryumportalı yine karlı bir şekilde sorunu tamamlar olumsuzlukların altından olumlu işler çıkar Allah'ın izniyle.

10. Cikletci

Cikletci

İsim:
    Ömer ADAK

İnşallah bu sorun düzelirde rahat bir nefes alır portal.

11. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Düzelecek inşallah.

Tabi bu arada Temel abi baskı balatayı sıyırmazsa iyi. :)

12. kartal

kartal

İsim:
    mutlu avcu

Allah korusun abi.saygılar:gif

Sayfayı Paylaş