1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

XL Yellow - Bicolor Blenny - Chromis Kolonisi

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Canlı İlanları' kategorisinde motie tarafından 7 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. motie

motie

Yer:
    İstanbul - Çengelköy
    İsim:
    Murat YAZICI
    Arkadaşlar merhaba,

Çok özenerek kurduğum ve devam ettirdiğim tankımı kapatma kararım neticesinde öncelikle canlıları daha sonra ekipmanları satacağım. Elimde bulunan canlılardan kalanlar aşağıdaki listededir. Canlıların hepsi kuru yem almakta, renkleri ve formları yerindedir. Tüm canlıları hobici arkadaşlardan aldım ve yine hobici arkadaşlarıma yarasınlar istiyorum. Mekan İstanbul / Üsküdar / Çengelköy iki köprüye de yakın bir lokasyondur. Ulaşım konusunda sıkıntı yaşamazsınız, canlılar yerinden görülerek teslim edilecektir. İsteyene foto video gönderebilirim. Telefon: 0 530 363 29 63

XL Yellow Tang - 250 TL

6 Adet Mavi-Yeşil Chromis Sürüsü - 175 TL

Bicolor Blenny - 75 TL

3 Kafa Hairy Mushroom (Kendi Kayasında) - 100 TL

3-4 Kafa Mushroom - 30 TL

6-7 Adet Conch (Koç gibiler) Adet 10 TL

Her canlı eklediğimde fotoğraflarını da ekledim, aşağıdaki kurulum linkinden görebilirsiniz.

http://www.akvaryumportali.com/threads/70-70-50-ile-denize-ilk-adım.19883/page-17#post-381134

2. motie

motie

Yer:
    İstanbul - Çengelköy
    İsim:
    Murat YAZICI
    Bicolor yarın akşama kadar rezerve. Kalan canlılar günceldir. Toplu alımda indirim yapılır. ;)

3. motie

motie

Yer:
    İstanbul - Çengelköy
    İsim:
    Murat YAZICI
    Canlıların hepsi satılmıştır. Ilan kilitlenebilir. Ekipmanlar için ayrıca ilan açılacaktır.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş