1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yüzen Bayat Balık

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde Neverlander tarafından 14 Mart 2009 başlatılmıştır.

1. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Genelde yakın arkadaşlarım çok ciddi bir suratla şaka yaptığımı, bundan dolayı da söylediklerimin şaka olup olmadığını anlayamadıklarını söyler, bana sitem ederler... Dün de böyle birşey geçti başımdan ama yıllar öncesinde yaptığım yine böyle ciddi suratlı bir şakanın anısı hiç unutamam...

Yıl 2005 ya da 2006 idi... Kayseri'ye kongreye gitmiştik... Sivas caddesi (idi galiba, üzerinde Kayserispor'un eski stadının bulunduğu cadde)'nde geziyorduk... Sabah erken bir saatti... Derken bir balıkçının önüne geldik... Balıkçı eğilmiş elindeki hortum ve süpürge ile yerleri temizliyordu... Balıkçının yaklaşık 1 tonluk bir akvaryumu vardı... Tabi ki hobi amaçlı değil... :D İçinde alabalıklar vardı... Satılmak üzere...

Genelde muzip bir adamımdır ama işte bazen yerli yersiz de muzipliğim tutabiliyor...

Arkadaşlarıma dönüp, ciddi bir suratla ve balıkçının da rahatlıkla duyabileceği bir sesle:

"Balıkların yüzdüğüne bakmayın, hepsi bayat..." dedim... Balıkçı şöyle bir doğruldu, önce suratıma "Ne dedi bu şimdi" der gibi bir baktı bir 10 saniyeliğine, sonra da bir elindeki hortuma bir de bana bakmaya başladı... Adamın ne yapacağını anladığım gibi "Şaka! Şaka!" demeye başladım... Az kaldı adam ıslatıyordu bizi sabah sabah... :D

2. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    İyiki sopa: yememişsin hocam :D

3. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur
    Alemsin hocam :D

4. MertBalim

MertBalim

İsim:
    Mert
    Hocam çok alem adammışsın. Bende merak etmiştim Abdullah hocaya kafa uydurmak neden rüzgarla yarışmak gibidir diyorlar diye aynen öyle hocam size kafa uydurmak rüzgarla yarışmak gibiymiş.

Sayfayı Paylaş