1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yıkıktemo Duvara Gömülü Akvaryum

Başlığı 'Genel Tuzlu Su Konuları ve Tartışmalar' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 3 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Yıkıktemo yani benim duvara gömülü akvaryum zamanımdan ve sonraki eski akvaryumdan fotoğraf ve videoları buldum. Ben ne zamandır eski videolarımı arıyordum ve bu gün izlesene kodlarını ve yine youtube'ye çevrilmiş bir tanesinin linkini buldum. Duvara gömülü iken salona aldığımda eski balıklarla çektiğim bir video.:D Bu videodaki akvaryumu aslında hiç sevmedim. Yeni moda kumlar yeni çıkmıştı ama sevdiğim kuma dönmem 1 haftadan fazla sürmedi.

yıkıktemo duvara gömülü akvaryum.jpg

Ati ps'yi satıp kendime DIY ps yaparken Ati parasının iki katını millete yemek parasına harcadığım Ps ile video.:D Aşağıdaki eski video aynı balıklara uzun zaman yaklaşık 3 yıl baktıktan sonra sıkılıp yavaş yavaş mercan eklediğim hali.

burası akvaryumportalı | İzlesene.com Video

Burada Morish İdol alıp eklediğim ilk günlerdeki hali hali var, üstteki videoda eskimiş ve artık elden yiyen hali var.

portal videoları | İzlesene.com Video

Tuz çuvaldan 3 kg alayım döneminden, şimdi artık tarih olan Kozyatağı Gökhan abi marka, gerisi belirsizdi.:D

Akvaryum - Dailymotion video

Google video kodlu videolar bir sürü ve açılmıyor, eski sevdiğim birçok video bu şekilde kayboldu.:cool:

Düzenleme: 11 Mayıs 2015
    TencoMelih, Montimahir, Glsn ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Temel abi bu gerçek onun için koptum...:D

TencoMelih bunu beğendi.
  3. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Bende o ps ten cesaret alıp sitelerde bir pleksi imalathanesine fiyat almak için gitmiştim, verdiği fiyata ati ps alınırdı. Çıkma parçalar vardı işime yarayan adam onlardan bile ne para istemişti. Pehhh nereden nerelere geldik pleksi işinde şimdi uygun fiyatlara alınabiliyor artık.

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Alparslan ve Fatih BARLAS bunu beğendi.
  5. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Temel abi gelgit süper di, mercanlar rockçılar gibi kafa sallıyor güzelmiş...:)

Fatih BARLAS bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş