1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

yılbaşı ağacından

Başlığı 'Akvaryum ve Dekor Yapımı' kategorisinde mad max tarafından 2 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

1. mad max

mad max

Evde eskiden kalma plastikten bir yılbaşı ağacı vardı.Dallarını koparıp böyle bir bitki dekarosyonu yaptım. değerli yorumlarınızı bekliyorum.

2. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Yapay bitkiler zaman içinde aralarında çok pislik tutarlar ve doğallıktan uzaklar, gerçek bitki kullansanız ya ?

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Lütfü Bey selam,

Pratik bir fikir kutlarım, herkes doğal olmayan dekorları sevmeyebilir. Ancak ülkemizde bu plastik bitkilerin akvaryumcularda bolca satıldığını ve belli bir dekor oluşturmak için ciddi paralar verildiğini biliyoruz. Konuya bu yönden bakınca güzel bir değerlendirme dıy dekor olmuş. Yavru akvaryumlarında sığınma alanları oluşturmak için değerlendirilebilir aynı zamanda.

Paylaşım için teşekkürler.

4. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Çok akıllıca... Eldeki materyali en iyi şekilde değerlendiremeye verilebilecek güzel bir uygulama... Tebrik ederim... Ama Emrah'ın dediği gibi zaman içinde sizi gerçek bitkili akvaryumlar ile de görmek isterim...

Tekrar tebrikler...

5. mad max

mad max

Teşekkürler arkadaşlar.

6. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Herşeyden önce elde bulunan atıl bir malzeme değerlendirilmiş.

Geri dönüşüm adına bence çok güzel olmuş. em34:

Sayfayı Paylaş