1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yakınımızdaki Cennet "Çınarcık"

Başlığı 'Ülkemizden Sucul Yaşam' kategorisinde Görkem ÇAKIR tarafından 25 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1. Görkem ÇAKIR

Görkem ÇAKIR

İsim:
    Görkem ÇAKIR
    Merhabalar;
    Bildiğiniz gibi uzun süredir tatildeydim. Aslında hala tatildeyim ama İstanbul'a işim düşünce gelmişken foruma uğramadan olmazdı. :)

Tatil yaptığım yer Çınarcık. Burada yazlığımız var. Bu konuyu açmamdaki amaç Çınarcık'ın doğal güzelliklerini sizlere göstermekdir. Ayrıca en büyük özelliği İstanbul'dan feribotla sadece 45 dakika gibi bir uzaklıkta olmasıdır.

Sizleri şimdi fotoğraf denizinde boğacağım. :) Fotoğrafçılığa ilgim vardır. Babamda sağolsun bu ilgimden dolayı hemde kendi ilgisinden dolayı yeni fotoğraf makinesi aldık bende elimden geldiğince çok fotoğraf çekmeye çalıştım. :) Şimdi sizleri fotoğraflarla baş başa bırakıyorum.

Burası da İstanbul.
    Çınarcık'ın biraz ilerisi Armutlu'ya doğru. Burası Teşvikiye.
    Canım babam. :) Arkadaki de bizim arabamız. :)

Bunlarda kendi çalışmalarım. İnşallah beğenirsiniz. :)

Umarım beğenmişsinizdir. Kolum ağrıdı vallahi resimleri koyarken. :) Bir yorumunuzu esirgemezseniz çok sevinirim. Bu arada herkesin başımın üstünde yeri var. :)

volkantr34, turqer, fth-94 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. Warden

Warden

İsim:
    Güven Gökdere
    Çok kaliteli çekimler yapmışsın tebrik ederim.

Fotoğraflardaki manzarayı anlatmaya gerek yok tek kelime ; HARİKA... :ay:

3. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Çok güzel ellerine sağlık Görkem, çalışmalarındaki kuşlar saka sanırım bayıldım o kareye.

4. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Çınarcık...

Sabah 6 da kalkıp 9-10' a kadar denize gireceksin. Sonra deniz anaları ve yosunlar basıyor :F :F :F

10' dan sonra akşam 7-8 e kadar dinleniceksin. Sonra çarşıya gideceksin yanılmıyorsam gece 10'dan sonra ( 9 da olabilir ) Çarşıya araç girişi yasak oluyor yolları kapatıyotlar bariyerlerle. Koca caddede sadece insanlar...

Çok büyük değil ama çok kalabalık. Bir tarafında deniz bir tarafında ise mağazalar.

Biz kum plajının oradayız. Çok ters kalıyor fakat deniz daha güzel...

Görkem, Teşvikiye kum plajını geçtikten hemen sonramıydı ? Yoksa orası başka bir yermiydi ?

Daha bu yaz orada balığa açıldık. Sağolsun Selahattin kaptanımız var. Her gittiğimde beraber balığa gideriz ufak bir kayığı var motorlu. Dümen bende kalır o ağı atar. Ertesi sabah erkenden gidip toplarız :)

Buda Fatih Kaptan ;) Çınarcık açıklarında....

Bu arada çektiğin fotoğraflar kartpostallık desem yalan olmaz ;)

5. myillar

myillar Marmara Tuzlucu Üstad Üye

Yer:
    istanbul-pendik
    İsim:
    Mesut YILLAR
    Eline sağlık görkem güzel kareler makine model ve özellikte verirsen ek bilgi olarak iyi olur. B u arada bende esenköydeyim yazları haberiniz olsun..

6. Courageous

Courageous

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Özkan Yürekli
    Benim memleketin ilçelerine gitmişsiniz arkadaşlar. Bende Yalovalıyım bu arada... Çınarcığa gitmişken Delmece yaylasına cıkmayı unutmayın, yaylaya çıkarken çok güzel manzaralar ve alabalık tesisleri vardır.

7. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Ellerine saglik Gorkem mukemmel fotograflar. Bizimle paylastigin icin tesekkur ederiz.

Fotograf kabiliyeti konusunda Cenk ile birlikte supersiniz.

8. Görkem ÇAKIR

Görkem ÇAKIR

İsim:
    Görkem ÇAKIR
    Hepinize güzel yorumları için çok teşekkür ederim. :)

Mesut abi marka Fujifilm FinePix HS10 daha alalı 1 hafta oldu. Önereceğim bir makine. 30x optik zoomla en iyi zoom ödülünü aldı.

Bu arada Özkan abi babama söyleyeyim oraya da gidelim. :) Şu akvaryuma mercanları koyayım da bir siz o zaman makro çekimleri görün. :)

Saygılar...

Sayfayı Paylaş