1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yaklaşık 3 aylık bitki akvaryumum

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde hhib tarafından 11 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. hhib

hhib

Yer:
    Balıkesir
    İsim:
    harun
    240 lt. 80-60-50, 60 lt. Supm

Balıklar
    25-30 adet neon, 16 adet ışık tetra, 6 adet liman tetra, 6 adet kiraz tetra, 6 adet bal tetra, 8 adet monteyn tetra, 12 Adet platiy-moliy, 4 adet çöpçü, 2 adet cüce vatoz, 2 adet yosun yiyen, 11 adet katil salyangoz, 3 adet elma salyangoz, 15 kadar lepistes.

Bitkiler
    6 adet cripto, 20 adet mini anubias köklere tutturulmuş, 4 adet büyük anubias, 1 adet echinadorus, 4-5 adet tilkikuyruğu, 5-6 adet çınar, 8 adet bacoba 8 adet ortaboy saz, 1 adet lotus, 6 adet cüce kripto, japonica, 2 dal köke tutturulmuş karışık java moss, 8 adet limon, isimlerini hatırlayamadığım 6-8 adet bitki.

Yorumlarınızı bekliyorum.
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

nhtkmn, Ankaraguclu, Alparslan ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. -doctore-

-doctore-

Yer:
    Samsun-BAFRA
    İsim:
    muhammed yıldız
    Maşallah güzel görünüyor Harun Bey. Canlı yoğunluğu biraz fazla gibi geldi. Sorun çıkmıyor mu?

hhib bunu beğendi.
  3. hhib

hhib

Yer:
    Balıkesir
    İsim:
    harun
    Şu ana kadar bir sorun yaşamadım sumptaki yosun duvarından olduğunu düşünüyorum

-doctore- bunu beğendi.
  4. Marley Ting

Marley Ting

Yer:
    Ankara, Turkey
    İsim:
    nihat dogru
    Katil salyangozlar elma salyangozlarina zarar vermiyolarmi

5. hhib

hhib

Yer:
    Balıkesir
    İsim:
    harun
    Hayır vermiyorlar.

6. Faruk Gündüz

Faruk Gündüz

İsim:
    Faruk Gündüz
    Katiller büyük elma salyangozlarına zarar vermezler. Genelde kendi boyutlarındaki yada daha küçük salyangozları yerler.

Sayfayı Paylaş