1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yarışma düzenlesek olmazmı ?

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde alper5959 tarafından 31 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

1. alper5959

alper5959

İsim:
    Alper USTA
    Merhaba Akvaryum Portalı ailesi. Portalımızı canlandırmak için yarışma düzenlesek diyorum nasıl olurdu ? Amaç hediye filan olmasın şenlenelim biraz daha renk gelsin.

En iyi tatlı su , tuzlu su akvaryumları veya Tatlısu veya tuzlu su canlıları katogorilerinde yarışsak ? Amaç hediye dağıtmak olmasın fakat ben tatlısuda 1. olana 10 tane 3 cm sp yavrusu hediye veririm. Biliyorum küçük hediye denebilecek birşey değil ama yaşayabileceği her yere kargolayabilirim ama istanbul dışına çıkmazsa iyi olur sağlıkları açısından.

siz ne dersiniz değerli üstadlar yapalım mı ?

2. lordnelsono6

lordnelsono6

Yer:
    Avusturya-Klagenfurt(Orta Avrupa:))
    İsim:
    Yunus Emre Tiryaki
    Cevap: Yarışma düzenlesek olmamı ? :)

Alper Bey zaten forumumuzda bu tür etkinlikler mevcut buyrun linke göz atabilirsiniz...

TIKLA...

3. alper5959

alper5959

İsim:
    Alper USTA

Biliyorum Yunus bey fakat onların hepsi yapılmış olan yarışmalar ben şuan yapalım demek istiyorum

4. lordnelsono6

lordnelsono6

Yer:
    Avusturya-Klagenfurt(Orta Avrupa:))
    İsim:
    Yunus Emre Tiryaki

Hmm şimdi anladım Alper Bey(Sanırım jeton köşeli) :D
    Eminim yönetici arkadaşlar bu konu ile ilgileneceklerdir.

Hayırlı Bayramlar/Sağlıklı Balıklar...

5. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Alper şimdilik gündemimizde bir yarışma düzenleme fikri yok. Ama yakında olabilir. :ay:

6. alper5959

alper5959

İsim:
    Alper USTA

Tamam ağbi sağolasın bakalım bekleyelim ozaman yarışçağamız zamanı :)

7. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Bu kadar heyecanlı olduğuna göre iddialısın galiba ?

Aslında tam senlik bir yarışma geçiyor aklımdan. Kesin birinci olacağına eminim.

Nasıl akvaryumun camı kırılır.
    Dıy akvaryum yaparken kendini sakatlama becerisi vs vs.

:D:D:D

8. alper5959

alper5959

İsim:
    Alper USTA

Olcay ağbi daha kendini sakatlama becerisinde senin kadar üstad olamamışımdır arada eski konularına denk gelip göz atıyorum kazasız belasız bi işini göremedim :D :D :D

o konuda 1. sana kaptırcam galiba :( :crazy1:

Ahmaklıkla nasıl akvaryumun tabanı patlatılır katogorisinde kesin birinci olurum ağbi ama :D

Eğer akvaryum canlıları fotoğraf yarışması yapılırsa yunus erkeğimi koyucam ağbi ondan heyecanlıyım düzgün bir foto çekipte

9. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Cevap: Yarışma düzenlesek olmazmı ?

Bizler katılmayız yarışmaya Alper. O yüzden rahat ol birincilik kesin senin. ;) :D

Ben katılmış olsam zaten hiç şansın yok. Sakarlıkta dünya markası gibi tescilliyimdir. :D:D

10. alper5959

alper5959

İsim:
    Alper USTA

O ünvanıda yakında senin elinden alırım ben ağbi hiç şansın yok boynuz kulağı geçecek :D :sar:

11. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Çok gözü kara adamsın yaparsın sen.saat:gif :F

12. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Gördüğünüz gibi bizim yarışmalar öyle olağan 11. fotoğraf, bilemem nerenin kalıp güzeli fotosu, uzman başçavuş jüri eşliğinde ısıtıcı var yarışması, son 200 de sprit atan balık güzeli gibi yarışmalar yapılmaz. Jüri, uzman abiler toplluğu, hakim ve savcı yoktur, üyeler belirler. Hele hele siyah punto yarışma kuralları hiç yoktur ve asla buralarda reklam yapanlar gibi başka yerlerde yarışmalarımızın reklamı yapılmaz. En güzel Dıy yapım, En güzel dekor, En komik an, En güzel proje, En güzel öpüşen balıklar, En komik akvaryum şiiri yarışması, yere inmeden havada uçan balık yarışmalarımız gibi entel dantel bir yarışma düşünün yapalım ve ödülü de öyle ısıtıcı verdim bannerimi koyun akvaryumcuları gibi olmaz. Kazanan dış filtre alır, Protein skimmer alır forumdan alır. Yarışırken eğlenir ve sosyalleşme içinde kazanırız.

fth-94 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş