1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yarın Ankaraya gidiyorum.

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde Toprak Akalın tarafından 9 Eylül 2011 başlatılmıştır.

1. Toprak Akalın

Toprak Akalın

Yer:
    MERSİN
    İsim:
    Toprak Akalın
    Merhabalar. Bu gün gece yarısı otobüsüm kalkacak. Ankarayı bir turlayacağım. :) Ankaraya gitmiş, yaşamış, yaşıyor olan arkadaşlardan gezilmesi, bakılması gereken yerleri tavsiye edecek birileri var mı? Ya da kaliteli akvaryumcuları? Hazır gitmişiz burda bulamadığım şeyler varsa ordan alırım. :)

2. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Cevap: Yarın Ankaraya gidiyorum.

Boşver balığı felan Toprak. Ata mızı ziyarete git hazır Ankara ya kadar gitmişken.:ay:

3. Toprak Akalın

Toprak Akalın

Yer:
    MERSİN
    İsim:
    Toprak Akalın

O zaten ilk gideceğim yer. :) Yaşımız küçükken gitmiştik de o zaman bu kadar yoğun duygularımız yoktu, şimdi anlamlı olur ziyaretimiz.

4. mangusta

mangusta

Yer:
    Edirne
    İsim:
    fuat boran

Merhaba ,
    İlk gidilecek yeri belirtmişsiniz zaten.Etnografya müzesi,Ankara Kalesi ve Kalenin hemen altında Anadolu Medeniyetler Müzesi.Atatürk Orman Çiftliğinde Atamızın evi var oraya kadar gitmişken Hayvanat Bahçesi düşünebilirsiniz ama çokta aman aman birşey beklemeyin.Ankarayı Panaromik görmek isterseniz Atakule düşünülebilir.Sakarya cd.ve Yüksel cd.gezilebilir.Sakarya cd.'de pet shoplar vardı halen var sanırım.

iyi gezmeler

Sayfayı Paylaş