1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yaramaz Yunuslar

Başlığı 'Malawi Cichlid Forumu' kategorisinde umutkrgl tarafından 26 Ocak 2011 başlatılmıştır.

1. umutkrgl

umutkrgl

İsim:
    umut kuroğlu
    Küçük(6-7 aylık) yunuslarım yerinde durmuyorlar akvaryumda 4 lü halde bi oraya bi oraya gityolar bazende aşağı yukarı bi köşede hızlıca yüzüyolar acaba rahatsız oldukları birşeymi var?? Yardımcı olursanız sevinirim..Akvaryum hacmi 120 litre.

2. hasanaytekin

hasanaytekin

İsim:
    Hasan Aytekin
    Neden hızlı yüzdüklerini üstadlar cevaplar fakat bildiğim bir şey var, yunuslar için 120 LT çok düşük bir hacim. Minimum 300 LT olması gerektiğini biliyorum.

3. umutkrgl

umutkrgl

İsim:
    umut kuroğlu
    Evet küçük bir hacim malesef.. Küçükken yaramaz olduklarını biliyorum hareketli ama bi raz aşırı gibi. Cama gelip onları izlediğimde duruyolar yavaşlıyolar gelyolar cama filan sonra gityorum yine başlıyolar açta değiller ama anlam veremedim işte :S

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Yeni eklenen balıkların ve bazen % 30 su değişiminden fazla su değişimlerinde yapılan bir harekettir yukarı aşağı hareketi. Normal bir davranıştır sorun değildir. Hızlı yüzmeleri ise yine bence keyif göstergesi ve genç birey olmalarınında etkisi vardır.

5. umutkrgl

umutkrgl

İsim:
    umut kuroğlu
    Evet genelde su değişiminde aşağı yukarı yapıyolar sağolun =) Hızlı yüzmeleride dediğiniz gibi olabilir grup halinde sürekli bi oraya bi oraya dalgalanarak yüzüyolar görüntü olrak güzel oluyor ama dedim bir sorunlarımı var cevaplarınız için teşekkürler.

6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Sorun görünmüyor o halde kafalarına göre takılsınlar.

Sayfayı Paylaş