1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yardımınıza İhtiyacım Var...:(

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde Muzikopat tarafından 8 Nisan 2009 başlatılmıştır.

1. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Zaten öyle yapacam Özgür abi. Bu ölümler bitsin de tankı yeniden kuracam. Hatta bir ay kadar sadece mevcut bitkilerime bakacam. Önceden cichlid besliyordum abi. Canlıdoğuran tecrübem de var ama 1 yıl kadar cichlid besledim. Ondan önceki 4 yıl boyunca canlıdoğuran beslemiştim. Acemi de değilim ama niye böyle oldu anlamadım abi. Bitkiler konusunda acemiyim. Artık o da zamanla. Bundan sonra sadece bitkiler ve canlıdoğuranlar. Tabii karides , midye , kerevit , salyangoz da olacak ama zamanla. Neyse fazla uzattım , saygılarımla...

2. emmi_06

emmi_06

İsim:
    Özgür ABAY
    Hüseyin,işte eskisi gibi sağlam canlı doğuran kalmadı.94_97 yıllarında hatırlarım.Sporla uğraştığım için kampa giderdim 3_4 aylığına.Gelidğimde balıklar,suyun pisliğinden gözükmezdi.Komple su değişimi,oda çeşmeden.Hiç balık kaybım olmazdı.Şimdiki canlı doğuranlarda ölecek bahane arıyor.

3. RuPTuR

RuPTuR

İsim:
    Cem
    Özgür hocam sanırım o zamanki lepistesler doğal kaynaklardan toplanıyordu.Ya da en azından onların çocukları,torunları bize geliyordu.O yüzden daha dayanıklı idiler.Şimdi onların torunlarının torunlarının torunlarının....torunlarını satın alıyoruz gibime geliyor.Üretildiği yerdeki su şartlarını yakalayamayınca da Abdullah Abi'nin değimiyle Addaa...

4. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Eeee ne yapacaz ? :( Adam gibi canlıdoğuran bulamayacak mıyız besleyecek ? Ben en iyisi yerli üreticiler bulayım.

Saygılar...

5. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Ne mi yapacaksın Hüseyin ?
    bunu sormamış olduğunu var sayıyorum :D
    İstanbul' a geldiğinde Lepistes için Emrah abini, Kılıç İçin Abdullah abini, Endler içinde Volkan abini arayacaksın :)

6. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Ben senin yerinde olsam Hüseyin komşun Muhammed'in boynuna sarılırdım... "Bana yavru versene..." diye...

İsteyenin bir yüzü kara, Muhammed kapkara... :D :D :D

Oh, canıma değsin... O güzelim kuyruklu lepsteslerinden -maaşallah naz: - bize vermezsin haa... Hüseyin alsın da gör... :D :D :D

7. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Haaah hüseyin Abdullah abi doğru söyledi İstikamet urfa marş marş

8. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur
    Hepinizin başımın üstünde yeri var. Sen gel Hüseyin hallederiz, Abdullah hocam seni de beklerim ama kara kalırsın sonra karışmam :D

Sayfayı Paylaş