1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yardım Akvaryum Bitki

Başlığı 'Forum Arşivi' kategorisinde gökhan tarafından 7 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. gökhan

gökhan

Herkese iyi günler diliyorum. 40 litrelik bir akvaryum kuruyorum ve şuanda bitkiye ihtiyacım var. Fakat bulunduğum yer itibariyle bitki temin edemiyorum internetten alacaktım ama çoğunda satış yok. Bir kısmındada ödemede problem çıktı, büyük bir akvaryumu olan bir arkadaş bana tatlı su akvaryumu için bitki gönderebilirse çok memnun olurum. Akvaryumumda canlı doğuran balıklar besleyeceğim. Şu anda bitki ayırt etmiyorum (edebilecek durumda değilimde ondan) birbirimize yardımcı olmamızın forumda sıkıntı yaratacağını sanmıyorum zira kötü niyetli birisi olmadığım az çok belli oluyordur. Teşekkürler:ay:

2. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Gürkan Bey bence hiç öyle değil üye olup sadece 4 dakika içerisinde ilk mesaj olarak bitki yardımı isteğinizi hiç masum bulmadım diyebilirim. Genellikle yardımlaşmalar eski üyelerimiz arasında olmaktadır. O yüzden böyle başlıklara izin verilmemektedir. Kusura bakamyın şahsen ben yardım olamayacağım. Başka arkadaşlarımızında yorumlarını alın isterseniz ama böyle başlıklar genellikle arşive taşınır.

ogiler bunu beğendi.
  3. gökhan

gökhan

Doğuş bey 4dk diyorsunuz 1 senemi geçmeli ? o zamana kadar zaten sorun morun kalmaz. yardımlaşmak yeni üyeler arasında mı yasak acaba ? Masum bulmadığınız nedir allahın bitkisini satıp zengin olacak değilim. Çok şüpheleniyorsanız üyelikten çıkma mı isteyebilirsiniz.

4. ogiler

ogiler

İsim:
    OĞUZ URALER
    O zaman bir akvaryumcuya girip mesajını derdini ona söyle sana hediye bitki bulsun getirsin mantık böyle değil mi?Zamanla sizi tanıdıkça size komple akvaryum bile göndeririz biz.

5. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Gürkan bey konu hakkında yanlış anladınız sanırım.Bence ilk olarak akvaryumunuzun tanıtımı yapabilirsiniz.İlerleyen günlerde eksik görülen yerlerde çoğu dostlarımız size yardımcı olacaktır.Yeni üye ,eski üye olayı burda paylaşımlarda herkez gün geçtikçe birbirini tanımaktadır.Kişiler arasında samimi ortamlar yakalandığında istek olmadan yardımcı olmak ve elinde mevcut olan ürün ve malzemeleri paylaşmaktadır.

selcom2008 ve turqer bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş