1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yardım Protein Skimmer Çırpıcı

Başlığı 'Kendin Yap-Kendiniz DIY Yapabilirsiniz' kategorisinde hasansatilmis tarafından 3 Ocak 2011 başlatılmıştır.

1. hasansatilmis

hasansatilmis

İsim:
    satılmış
    Arkadaşlar kolay gelsin. Ben bu işte yeniyim bana yarıdımcı olursanız sevinirim. Protein Skimmer motoru çırpıcısı lazım nerde bulabilirim ? Sp yapacağız da ben anlamıyorum daha doğrusu abim anlıyor ama parçayı bulamadık yardımcı olursanız sevinirim.

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Selamlar,

Motor çırpıcısı derken tam olarak hangi marka motor var elinizde ? Motorun tamamı mı lazım anlayamadım. Bu arada Sp yapacakmışsınız tam olarak yapmak istediğiniz Sp nedir ?

3. hasansatilmis

hasansatilmis

İsim:
    satılmış
  4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Söz edilen DIY çırpıcı yapımında kullanılan malzeme sıradan bir bioball topunun kesilen yarısıdır. Ancak verimi bir noktaya kadardır. Ps motorunu siz de linkteki gibi çamaşır makinası motorundan mı yapacaksınız ? Niyet buysa uğraşmayın derim, verim alınamamıştır. Modifiye edebileceğiniz başka motorlar var. Çırpıcı malzemesi olarak enkamat öneririm.

Sorduğunuz malzeme fotoğraftaki sağda kalan bioballerin yarısıdır.

5. hasansatilmis

hasansatilmis

İsim:
    satılmış
    Teşekkürler, peki enkamat nerlerde satılır?

6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
  7. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Abi kırma milletin şevkini yaa.:hasta: Ben hala inanıyorumki bu motorlarla adam akıllı uğraşılsa olacak.

8. hasansatilmis

hasansatilmis

İsim:
    satılmış
    Usta birşey diyorsa doğrudur :)

zgrkaralar ve reis bunu beğendi.
  9. hasansatilmis

hasansatilmis

İsim:
    satılmış
    Tebrikler her biri bir sonrakiyle gelişimi ortaya koymuş.:)

Bu kullanılan malzemeleri yazarmasın bana. Teşekkürler şimdiden, bir de orda enkamet var galiba onu nerden satın aldınız ?

10. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Üst üste aynı mesajlar düzenlenmiştir.

Kullanılan malzemeler konusunda bu şekilde bir yere varmak mümkün değil. Nasıl bir akvaryum, nasıl bir hacim, nasıl bir motor modifiye edilecek gibi soruların cevabı gerekiyor.

Sayfayı Paylaş