1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

yardım

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde kaan07 tarafından 22 Ocak 2010 başlatılmıştır.

1. kaan07

kaan07

İsim:
    Kaan ÖNCÜ
    Benim 6600 telefonum var.Şimdi ayarları yaptım sitelere girebiliyorum.Konuları filan görüyorum ama kontör yiyor.Çok yemiyor ama gene yiyo sonuçda acaba bir bilginiz varmı bedava nete girip gezebilirmiyim msn girebilirmiyim.Bilass Temel abi giriyor cepden onun yorumunu almak isterim...

2. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    yardım

Kaan telefonunun özelliklerini bilmediğim için (Wi-fi) varmı yokmu bilemiyorum,. Wi-fi varsa cihazında bulunduğun yerde internet wireless varsa bedava giriş yapabilirsin.

Temel hocam yanlış hatırlamıyorsam, sınırsız internet kullanmakta, oda senin gibi para veriyor.

3. kaan07

kaan07

İsim:
    Kaan ÖNCÜ
    yardım

Sanırım benim telefonumda modem gibi aygıt bulunmuyor ama msn girsede yeter bedava msn ler oluyor onları biliyormusunuz...

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    yard1m

Kaan ben Blackberry kullaniyorum ve sinirsiz internetim var. Yanilmiyorsam aylik 49 lira.

5. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    yardım

Kaan benim bir arkadaş da cepten sitelere , msn'e takılıyor ama hiç sormadım. Senin için yarın bir görüşeyim bakayım ne diyor. Ama sanırım belirli bir ücret ödüyorsun. Türkiye'de hiçbişey bedava değil.

Sayfayı Paylaş