1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yatı kökü yardım...

Başlığı 'Bitkili Akvaryum Portalı' kategorisinde Batuhan.05 tarafından 22 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Batuhan.05

Batuhan.05

İsim:
    Tregos
    Arkadaşlar yatı kökü satan yer varmı bildiğiniz.
    Bitki akv ağaç yapıcam onlardan ufak dalları olanda olur?

2. ilker kapucu

ilker kapucu

İsim:
    ilker kapucu
    internet satış sitelerinde bulasbilirsiniz. iletişime geçerseniz whats uptan size resimlerini gönderiyorlar. dilediğinizi seçersiniz.

3. Batuhan.05

Batuhan.05

İsim:
    Tregos
    İnternet satışını biliyorum izmirde birtane mevcuz görmem lağzım formu önemli benim için. Tabi yinede teşekkürler

4. ogeday_ylz

ogeday_ylz

Yer:
    Karşıyaka / izmir
    İsim:
    Ogeday YALAZ
    Konum İzmir sanırım. Çamdibinde iki tane büyük akvaryumcu var biri altın biri ordas tı galiba otogara otoban dan gidin çamdibine dönünce 2. ışıklar da olması lazım ikiside . Oralarda yati kökü çeşidi çok var.

5. Batuhan.05

Batuhan.05

İsim:
    Tregos
    İstanbul konum. İnternetten alabilirsin dedi ondan dedim izmirde bir tane akvaryumcu var diye sahibinden de satış yapıyo onu buldum ama görerek almak istiyorum.

ogeday_ylz bunu beğendi.
  6. pontmercy

pontmercy

İsim:
    ibrahim gönül
    ben geçenlerde internetten almıştım gayet güzel ve istediğim şekilde elime ulaştı istersen adres verebilirim

7. Batuhan.05

Batuhan.05

İsim:
    Tregos
    Bi kaç yöntemle kesilen söğüt ağacı ve çınar ağcını o forma getire biliyomuşun okuduğum kadarıyla. Ama adreste varda bakabilirim tabiyki

8. pontmercy

pontmercy

İsim:
    ibrahim gönül
    canlıpet.com sitesinden alışveriş yapmıştım gerekirse kendine göre de budaya bilirsin. Ama tavsiyem en az bir hafta suda beklet ben direk akvaryuma kattım sarardı saçaklandı ama 2 hafta sonunda birşey kalmamıştı

9. Batuhan.05

Batuhan.05

İsim:
    Tregos
    Eyvalah dostum. Bitanede sahibinden de buldum köklü değil dal şeklinde

Sayfayı Paylaş