1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yavru çöpçü yemi yardım!

Başlığı 'Akvaryum Yemi Araştırma Portalı' kategorisinde karyolla tarafından 21 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1. karyolla

karyolla

İsim:
    ismail gör
    s.a. Yavru albino çöpçü yemi arıyorum.Tavsiye edebilceğiniz var mı.Büyük yemleri yiyemiyorlar.

bende kahve rengi bir yem var.Onu parçalarayarak atıyorum.Yanlız suyu çok kirletiyor.

iyi günler

2. ozgr

ozgr

İsim:
    özgür durmaz
    Pul yeminiz varsa onları afiyetle yiyeceklerdir.

karyolla bunu beğendi.
  3. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Bahsettiğiniz kahverengi yem muhtemelen dip yemi? saat:gif Bu yemler suyu hem kirletir hemde pis bir koku yapar akvaryumda. Sera yada tetranın kaliteli güzel yemleri var. Bu yemlerden kullanabilirisiniz. Aynı zamanda bu yemi ufalayarak verdiğinizde yavru balıklarınızdada kullanabilirisiniz.

karyolla bunu beğendi.
  4. karyolla

karyolla

İsim:
    ismail gör
    sera hiç kirletmiyor mu.Birde hem japon balığı için hemde yavru albino için hangisi almamı önerirsiniz.İkisine de aynı yemden verebilir miyim?Tam neyi alayım.

5. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Hiç kirletmeyen yem olmaz. İlaki her yem suyu zamanla bozar ama sera ve tetranın yemleri daha az kirletir suyu. Tabi bu durum birazda senin ne sıklıkla ve nekadar ölçüde yem verdiğinle alakalı. Tetra bits,yada sera discus alabilirsin. İkiside çok kaliteli yemler. Tüm balıklarında kullanabilrisin. :ay:

karyolla bunu beğendi.
  6. karyolla

karyolla

İsim:
    ismail gör
    sağolasın hocam.

Sayfayı Paylaş