1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yavrularım yolda

Başlığı 'Tatlı Su Üretme ve Yetiştirme' kategorisinde ORGO tarafından 24 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. ORGO

ORGO

İsim:
    Orhan Özdemir
    Selam;
    Değerli akkvaryum portalı ailesi,nasılsınız iyi misiniz?Bu aralar bilgisayarım bozuk olduğu için giremedim,biraz aranızda yoktum.Forumda yenilikler olmuş gibi geldi ya da ben öyle zannettim..Neyse..Çok mutluyum bugün.Kendi yetiştirdiğim mavi prensesim bugün saat 13:00 itibari ile yumurtalarını ağzına aldı,anneliğe bir adım daha yaklaştı,inanın kendi yavrunuzdan yavru almak gibisi yok,insanın içi bir hoş oluyor:)Dede olduk dede:DBilgisayarım gelir gelmez bunu paylaşmak istedim sizinle.Fotoğraf çekemedim,dişiyi ürkütmek istemedim.Ama en kısa zamanda fotoğraflarını yayınlarım.İnşallah sağlıklı bir şekilde dünyaya merhaba derler

2. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Tebrikler Orhan ;) inşallah yumurcakları görmek nasip olur. ;)

3. ORGO

ORGO

İsim:
    Orhan Özdemir
    Sağol Erman abi.İnşallahdans:

4. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Orhan biz iyiyiz kardeşim sen nasılsın ?

Bu arada yoldakileri de sabırsızlıkla bekliyoruz haberin olsun. =)

5. ORGO

ORGO

İsim:
    Orhan Özdemir
    Selam;
    Bugün sabah baktığımda malesef yavruların yarısını yutmuş.Ağzında çok az birşey kalmış.Yavruluğa koymayı düşünüyorum.Koymalı mıyım,öylece akvaryumda kalsın mı?

6. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Orhan bence bırak akvaryumda kalsın.Yavruluğa alarak balığı strese sokma derim. Yumurtaları atarsada atsın üzülme bu ilk yumurtası. Ata yuta öğrenecek tutmayı.:ay:

7. ORGO

ORGO

İsim:
    Orhan Özdemir
    Orası öyle tabi abi de.Çooooooook uzun süredir balıklarımdan hiç yavru almadım 2-3 sene kadar:DO yüzden yutturmamaya yavruların ilkten çıkarttırmaya çalışıyorumdans:

8. ORGO

ORGO

İsim:
    Orhan Özdemir
    Son gelişmeler;
    Ağzında son 5-6 adet yumurta kalmış sanırım.Ağzını rahatça açıp kapatabiliyor.Resimleri çekecektim ama,lanet bilgisayar fotoğraf makinasını görmüyor.Artık bir daha ki sefere tam alırız inşallah:nazar:

Sayfayı Paylaş