1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yavruların Resimleri

Başlığı 'Tatlı Su Üretme ve Yetiştirme' kategorisinde ft25 tarafından 23 Haziran 2010 başlatılmıştır.

1. ft25

ft25

İsim:
    Furkan TEMEL
    Arkadaşlar kusura bakmayın uzun zamandır foruma giremiyorum.Arkadaşlar yavruların yeni resimlerini eklemek istiyorum.

Büyük yavrular:

Bunlarda dün doğan yavrular:

Vede oluşmuş yumurtalar(Yavrular çıkmak üzere):

Saygılar.Yeni araştırmalarımı forumda en kısa sürede paylaşacağım.

YIKIKTEMO, fth-94 ve hasanacar bunu beğendi.
  2. hasanacar

hasanacar

İsim:
    Hasan Acar
    İmzanızdan anladığım kadarıyla Japon yavrusu resimdekiler.

Tebrikler, başarılar.

3. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Furkan işte benim senden istediğim kareler bunlar ;) Yavrular renklenmeye başlamışlar sanırım :)

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Ellerine sağlık Furkan harikasın. :basardim: Başarılar büyüyenleri fotoğrafla aşamaları kaçırmayalım.:ay:

5. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Furkan kardeşim 41 kere maşallah bu tür üzerindeki başarın için kutlarım seni toka:gif

6. ft25

ft25

İsim:
    Furkan TEMEL
    Hepinize Teşekkürlerimi iletirim.Balıklarım büyüyor bir de süpriz oldu yavru kabında yavruların suyunu değişirken gözüme kaba yapışan garip şeyler çarptı bunların ne olduğunu merak ettim vede mercekle baktığımda salyangoz yavruları olduğunu gördüm vede çok sevindim bunun yanında üzücü bir olayla karşılaştım yavruların suyunu değiştirirken en büyük yavrulardan biri suya yüksekten atladı ve hava kesesi yırtıldı artık balık yan yan gidiyor bunu çaresi şimdiye kadar bulunamadığı için ne yapacağımı bilmiyorum ama gerçekten çok emek verdiğim için üzülüyorum.

Saygılar.

7. ogiler

ogiler

İsim:
    OĞUZ URALER
    Hava kesesi cerrahi müdale ile düzeltiliyor ama bu iş için bu konuda uzmanlaşmış veteriner bulmak lazım buda zor ülkemizde.

8. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Oğuz bizim ülkemizde japon balığını veterinere götürürsen sana gülerler :)

9. ft25

ft25

İsim:
    Furkan TEMEL
    Bence de gülerler çünkü japon balığı en fazla 10 lira birde hava kesesi kapanmaya başlıyo heralde yüzüşü düzeliyor.:basardim:

10. ogiler

ogiler

İsim:
    OĞUZ URALER
    Yani heralde gülerler üstünede döverler :D ben sadece tedavisi olduğunu belirtmek istedim.

11. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Tedavisi var ama yurtdışında :) Yurtdışında hayvanlara çok fazla değer veriyorlar. Bir belgesel kanalında hafta içi saat 12-13 arasında veterinerin bir programı var. Çoğu zaman izliyorum. Kadın tavşanını getirdi. Ayağı kırılmış. Onu tedavi ettiler ufak olduğu için biraz uzun sürdü. platin ile tutturdular sonunda. Orada tavşana gösterilen ilgi Türkiyede malesef insanlara gösterilmiyor :(

Sayfayı Paylaş