1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yavruluk yerine ufak akvaryum

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde attar tarafından 12 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. attar

attar

İsim:
    Halil ATTAR
    Düşünüyorum. içine de pipo filtre ve ısıtıcı koymayı düşünüyorum.

20 30 cmlik bişey yeter düşüncesindeyim lepistes ve molly besliyorum sizce yeter mi? ne tavsiye eder sinz?

2. moquzhan

moquzhan

İsim:
    Oğuzhan KAYA
    Cevap: Yavruluk yerine ufak akvaryum

Yavrulukdan Kat be kat Daha iyi olacağı şüphesiz. Ama benim Tercihim Bol bitkili bi akvaryumda Ana tankda büyümeleri. Hem doğum olunca yavruları toplamak gibi bir derdiniz kalmaz hemde doğal ortamlarında büyür canlılar ayrılmadan. Filtrenizin emiş borusuna sineklik yada bayan corabı sarın yavruları çekmemesi için akvaryum'un köşesini bol bitkilendirin yada rafya kullanın O şekilde Güçlü ve sağlıklı balıklar Kurtarabilirsiniz, zaten zayıf balıklarda anaçlar tarafından yenir. Yenmese bile çok dayanmadan ölürler.

Saygılar

3. attar

attar

İsim:
    Halil ATTAR

iç filtre var şelale aparatıyla ısıtıcı da mevcut belki biraz moss atarım içine birde komando çöpçü atacağım 1 adet ve su mercimeği de koyabilirim ama sonra toparlaması zor oluyor yavruları ...
    ana tankta bolca bitkili yer mevcut ancak 4 dişi de hamile zaten 20ye yakın yavru var ve çook sıkışık olacak o yüzden ayrı tank aldım orada büyüteceğim yavruları

4. Burak Çetin

Burak Çetin

İsim:
    Burak Çetin

İyi fikir bende böyle yapıcam:helalolsun:

Sayfayı Paylaş