1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

yavruluklu, samplı, bitkili, balıklı, birazını kendin yap 110*50*50 (90*30*40)

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde submers tarafından 26 Şubat 2011 başlatılmıştır.

1. submers

submers

İsim:
    ali
    Selamlar , uzun zamandır planladığım zihni sinir procemi besmeleyle başlattım...
    Fotolar yakında aralarla gelir inş. .Kereste alındı (baaaaaahavs :-X) 120tl)
    camlar kestirildi (y.ıldırım cam :ay:, 10mm metresi 50 tl)

Siyah akv. silikonu (baaahavs adet 8tl) delme 25 tl bakalım ...

Devamı azzz sonra....

Kafamda biçok konu net olmasına rağmen, proce yapım aşamasında olduğu için balık ve bitki türü, kum, ekipman ( filtre vs.), sump sırası,,, tavsiyelerinizi bekliyorum...

Balık olarak adaylar:
    1 Thorichthys meeki (ATEŞ AĞIZ CİCHLİD) (bulabilirsem)
    2 Apistogramma cacatuoides (Kakadu) (bulabilirsem)
    3 Microgeophagus altispinosa (Bolivian Ram) (kakadu bulamazsam)
    4 Archocentrus multispinosa (Rainbow) (belki)
    yoğunluk arttırmadan blackmoly ve lepistes...

Tabi bunların bi kısmının bitkilerle ne kadar anlaştıkları? akıntı sevdası ? su sertlik isteklerini bilmiyorum....

İki dördünü bulabileceğim bi petşop varsa veya ücreti karşılığı verebilecek bi akvarist, mesajları bekliyorum....

2. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Cevap: yavruluklu, samplı, bitkili, balıklı, birazını kendin yap 110*50*50 (90*30*40)

Güzel bir kurulum olacak gibi. Yapım aşamalarını sabırsızlıkla bekliyoruz.

3. barisy

barisy

İsim:
    Barış Yıldırım
    Cevap: yavruluklu, samplı, bitkili, balıklı, birazını kendin yap 110*50*50 (90*30*40)

Lepistes ve molyler chicledler ile yaşamaz... Chicledler sert bitkileri yiyemezler ... Bu yüzden çınar vs. bitkileri önerebilirim...

Sayfayı Paylaş