1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yavruyu Ana Tanka Koyarsam Bir Sorun Olur mu?

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde Bjkolik tarafından 30 Eylül 2011 başlatılmıştır.

1. Bjkolik

Bjkolik

İsim:
    Tolgahan
    Arkadaşlar,

Yavru tankımdan bir tane 3 cm lik bir yavru mavi prenses balığımı alıp ana tanka koyarsam acaba büyük balıklar yavruyu yemeye,ısırmaya çalışırlar mı?

Bu benim büyük olan balıklarım bana ısırırlar gibi duruyor ama çok merak ediyorum:) Yine de size sorayım dedim. :)

[video=youtube;JVzwvBWXNhA]http://www.youtube.com/watch?v=JVzwvBWXNhA[/video]

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Yavruyu Ana Tanka Koyarsam Bir Sorun Olur mu?

3 cm az değil ve rakip olacak boyda da olmadığından sorun çıkmaz diye düşünüyorum.

3. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

3 cm balık büyük balıklardan kaçacak erişkiliktedir. At bakalım. Bişey olacağını sanmam.

4. Bjkolik

Bjkolik

İsim:
    Tolgahan

Okulumdan dolayı yorumlara bakamadım özür dilerim.Şimdi bakabiliyorum. :) O zaman bir şey olmaz diyorsanız 1 tane koyayım inşallah bir şey olmaz. Çok teşekkürler.

5. mangusta

mangusta

Yer:
    Edirne
    İsim:
    fuat boran

3 cm boydaki yavruyu yetişkinlerin arasına salabilirsin sorun olmaz ben sarı prenses bakarken yer darlığı yaşadığımda 1,5 2 cm iken salıyordum 1 mt akvaryumda kaçabiliyorlardı.

Sayfayı Paylaş