1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yem Araştırma& Yem Tavsiyesi

Başlığı 'Akvaryum Yemi Araştırma Portalı' kategorisinde methapor tarafından 15 Haziran 2011 başlatılmıştır.

1. methapor

methapor

İsim:
    Polat
    Sera FD KRILL sarı prenseslerde kullancam uygun mudur?
    Ayrıca Sera FD Mıxpur sarı prenseslerde uygun mudur ? aynı şekilde tavsiye etmeyenleri yani sarı prenseslerde ters tepki yapan bir yemmiş doğrumudur?Sarı prenseslere vermeden önce araştırmak istedim bu kötü yorumları okudum sizce zararlı yararlı acaba bilen arkdaşlardan yardım istiyorum :)saat:gif

2. penqun

penqun

İsim:
    Haktan KAYACAN
    Cevap: Yem Araştırma& Yem Tavsiyesi

Polat abi Sera FD Mıxpur yiyebilirler ama Sera granugreen,Sera granurad bu yemlerle beslemeni tavsiye ederim.

methapor bunu beğendi.
  3. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu

Benim sana tavsiyem New Life Spectrum Cichlid Formula'dır renkleri nasıl olur balıklarının bu yemi verince anlarsın:D

4. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Sera granugreen çok fazla tavsiye edilen yem değil artık nedeni ise suya atıldığında belli bir süre sonra şişme yapıyor.Yani balık yemi yediğinde midesinde şişme yapacağı için sindirimde balık zorlanacaktır.Granurgreen verilmeden önce ufak bir kap içerisine konulup akvaryum suyundan ilave edilip biraz beklendikten sonra verilmesi daha sağlıklıdır.

Sayfayı Paylaş