1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yem makinası

Başlığı 'Tatlı Su Donanım ve Ekipman Portalı' kategorisinde splat1919 tarafından 19 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

1. splat1919

splat1919

İsim:
    Baris Ari
    Merhabalar,
    Otomatik Yemleme makinası almayı düşünüyorum.

http://www.hepsiburada.com/Liste/dazs-otamatik-yem-makinesi/ProductDetails.aspx?productId=ptm1875&categoryId=24001759

Almayı düşündüğüm makina bu. Daha önce kullanmış olan varmı, varsa tecrübelerini paylaşırsa sevinirim. Hava motorundan bağlantı yaparak yemi kuru tutma özelliği çok hoşuma gitti, böylece topaklanma nemlenme olmuyormuş.

Tavsiye edeceğiniz başka bir ürün varsa ona da yönelebilirim.

Şimdiden teşekkürler.

2. Heliak

Heliak

İsim:
    Anıl
    Cevap: Yem makinası

Barış abi ürünü tam olarak bilmiyorum fakat verdiğin adresteki yorum kısmında "Yem ayarı berbat" diye bir yazı var okursan iyi olur. Eheim modelleri iyi diye duymuştum istersen birde onları araştır.

3. splat1919

splat1919

İsim:
    Baris Ari

Anıl çok teşekkür ederim. "Yem ayarı berbat"ı okudum evet, ama makinanın çalışma şeklini inceledim, çıkış kısmını bir bant yada başka birşey yardımıyla daraltman mümkün. Yada en kısık ayarında kullanabiliyormuşsun sağlıklı olarak, 6 sefer yemleme yapması da güzel. Hava ile yemleri nemsiz tutması da.

Eheim' ı ben de inceledim herkes olumlu konuşmuş hakkında, ama yurtdışında ebay gibi sitelerde 25 euro gibi bir fiyata satılan bu alet Türkiye'de 100-150 lira arası satılıyor. Haliyle sinir bozucu bir durum oluyor.

Bu arada 2. Akvaryumu kurma planları yapıyorum ayrıca, bir anne adayım var akvaryumda :)

4. Heliak

Heliak

İsim:
    Anıl

Hayırlı olsun Barış abi :) Onunda resimlerini bekliyoruz :)
    Ebaydan getirttirebilirsin istersen abi. 15-20 gün arasında değişir. Şanslıysan 1 haftada bile geliyor.

splat1919 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş