1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yem yemeleri garipleşti

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde umutkrgl tarafından 16 Mart 2011 başlatılmıştır.

1. umutkrgl

umutkrgl

İsim:
    umut kuroğlu
    akvaryumumda 1e3d yunus 1e2d sarı prenses bulunmakta 120 litre önceleri yemleme yapacağım zaman hepsi toplanır hızlıca yerlerdi şimdi ise yemi döküyorum sonra yavaş yiyorlar tepki östermiyorlar yeme karşı neden anlamadım kullandğım yemler..

2. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Cevap: Yem yemeleri garipleşti

Balıklarda hastalık belirtileri varmı?

3. umutkrgl

umutkrgl

İsim:
    umut kuroğlu

Yok hayır gayet normaller hani yüzüyorlar dolaşıyorlar hatta 2 gün önce yazmıştım liderlik kavgası bile ediyolar aralarında arada kovalamacalar filan ama önceden yem atacakken hepsi cama toplanır böyle dans ederlerdi şimdi hiç aldırmıyorlar yeme :S yemlerini veya yemleme düzenlerinide değişmedim hep aynıydı

4. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Umut iki gün aç bırak balıkları.Sonraki yemlemende gözlemle.Bu durum devam ederse,yani yeme ilgisizlik varsa ona göre bir yol izleriz.:ay:

5. umutkrgl

umutkrgl

İsim:
    umut kuroğlu

Tamam teşekkürler son durumu yazarım yeniden ...

6. umutkrgl

umutkrgl

İsim:
    umut kuroğlu

Olcay reis =) yardımınız için tşkler 1 gün yem vermedim ertesi gün biraz açlıkla camın önünde das edip havada bitirdiler yemleri sanırım biraz az yem atmalıyım çok gelip aşırı doygun olabilirler..

Sayfayı Paylaş