1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yenİ 350 lt. Tankima hedİyelerİnİzİ beklİyorum

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde Burak23 tarafından 24 Haziran 2010 başlatılmıştır.

1. Burak23

Burak23

İsim:
    Burak Özgür
    Arkadaşlar Merhaba;
    Bildiğiniz üzere yeni bir akvaryum yaptırdım, 1-2 güne kuruyorum ama içi çok boş...
    Lütfen hediyelerinizi bekliyorum....
    Şimdiden Teşekürler... saygılar:gif

2. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Burak kusura bakma ama bunları yazmam gerektiğini düşünüyorum. Yeni gelip hediye başlığı açmak bence doğru değil. 2-3 haftalık bir üyesin paylaşımında yok. Hemde hediye istiyorsun. Ayrıca hediye istenmez.

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Bu bolumumuz yani foruma hediyeleriniz katagorimizde sukur bizi de sasirtacak kadar aktif ve yurekten verilenler ve alinanlar ile dolu.

Ancak burasi her durakta herkesin binebilecegi bir otobustur. Bu yuzden maalesef bu gibi yeni forum uyelerinin bu istekleri beyhudedir ve iticidir.

Forumu yakindan takip eden dostlar cok iyi bilir ki bu iyi niyeti suistimal edebilecegini dusunenler cok yanilirlar ve yanimislardir da.

Burak Bey; bu tarz bir konu daha acarsaniz ve bir uyemizden daha ozel mesajla istek adina sikayet gelirse suresiz olarak uzaklastirma gundeme gelecektir...

Keyifli paylasimlar...

ogiler, turqer, james_34 ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  4. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Gerekli paylaşımları yapmış uzun süredir ailemizde bulunanlara gerekli yardımlaşmalar yapılıyor zaten. Fakat böyle yeni üyeler gelip hediye isteği açtığında aklıma başka şeyler gelmiyor değil yani...

5. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Yukarıda yazılanlara katılmak istiyorum. Burada sandığınız gibi bir ortam değil.Buradaki tüm üyeler ilk başta beyfendi hanımefendi ile konuşmalara başlarlar. Zamanla bu abiye ablaya gider. O kadar saygın düzgün ve samimi bir ortam bulunamaz. Dikkat edersen burada bir paylaşım yeri olarak düşünmüyorum sürekli ziyaret ettiğimiz ve her zaman bizden biri gibi sıcak ve gerçekten samimi bir aile gibiyiz. Banada bu konu hakkında konuşmak düşmez bende yeni sayılırım. Ama yeni olmak önemli değil önemli olan bu portal için gerekli olan değerlere sahip olmaktır. Herkesin gereksinimleri ihtiyaçları olabilir. Ama buda böyle dile getirilmesi ayıp olmuş.

ogiler, cirol ve murer bunu beğendi.
  6. Burak23

Burak23

İsim:
    Burak Özgür
    Peki, Bundan Sonra daha dikkatli olacağım...
    Teşekürler...

fth-94, cirol, Erman Pehlivan ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  7. lades

lades

İsim:
    Cem Tunç
    Burak Mersin"de olsaydın sana zebra hediye ederdim.

Sayfayı Paylaş