1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

yengecim yem yemiyor

Başlığı 'Tür ve Cinsiyet Belirleme Portalı' kategorisinde cikoo tarafından 29 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. cikoo

cikoo

İsim:
    cigdem
    Merhaba yaklasik bir bucuk hafta once cok sevdigim icin arkadasim bir yengec almis bana akvaryumum bitki akvaryumu ve cok isik aliyor bu yuzden sanirim yengecler los ortamlari severmis surekli kapakta duruyordu ve sadece geldigi gun bir kere yemek yedi yerini begenmedigi icin sandim baska bir akvaryuma aldim kuru yer magarasi vs. Hersey var ama hala yem yemiyor cok uzun zaman oldu olucek diye korkuyorum ne yapabilirim bilgisi olan arkadaslar yardimci olabilirse cokk sevinirim

2. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Tatlı su yengeci mi?

3. cikoo

cikoo

İsim:
    cigdem
    Evet kirmizi tatli su yengeci

4. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Valla ben hiç beslemedim. Ne tür yemler yiyor genelde etçil mi otçul mu?

5. cikoo

cikoo

İsim:
    cigdem
    Ozel yemleri varmis arkadasim alirken yemiyle birlikte almis zaten ama dedigim gibi nerdeyse iki haftadir sadece bir kere yedi begenmiyo mu acaba onuda anlamiyorum pek bilgim yok acliktan olucek diye korkuyorum

6. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    :bilmem: malesef bu türü tanımıyorum

7. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Yengeçler kolay kolay ölmezler ama takip etmekte fayda var. Akvaryumunuzda bu tip canlılar için müsait anladığım kadarıyla. Birde kaides kıyıp vermeyi deneyin bakalım alacak mı? Genelde artıklarla da beslenırler.

ka2n bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş