1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
  Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yeni üyelerin verdikleri ilanlar.

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde LostRua tarafından 21 Kasım 2010 başlatılmıştır.

 1. LostRua

  LostRua

  Mesajlar:
  3.604
  Yer:
  Konya
  İsim:
  Doğuş ARISOY
  Arkadaşlar forumda genelde denk geliyorum. 1-10 mesaj arası en fazla satış ilanları açan arkadaşlarımızın mesaj sayıları. Sanırsam ellerindeki ürünleri erken kapatmak adına bir şekilde satışa sunuluyor. Böyle yapmayan kişilerde vardır evet. Ama bence engellenmeli. Çünkü belli bir paylaşım yapan portalda yer etmiş kişilerin zaten seviyeleri yükseliyor. Ve yeni haklar geliyor. Bence ilanlarda bu şekilde olmalıdır diye düşünüyorum...
   
 2. YIKIKTEMO

  YIKIKTEMO

  Mesajlar:
  30.767
  Yer:
  İstanbul
  İsim:
  Temel Sert
  İlanlar konusunda çalışmalarımız olacak. Aslında ilan kuralları net, Akvaryum portalı ilanlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. İlan verilmesini kısıtlamak veya farklı uygulamalar getirmek sadece forumun ana yapısını oluşturan üyeleri kollamaya yönelik olur.

  İlan değerlendirme sistemi bunun için açılmıştır. Hakkında gerçeği yansıtan 5 olumsuz geri bildirim de süresiz yasaklama gerçekleştirilir. Daha farklı bir sistem düşünüyoruz ilanlar konusunda. Ancak kısıtlamalar uygulamayı seven bir forum yapımız yok bildiğiniz gibi. Çünkü kıstlamalar getirmek yönetim zafıdır, önemli olan kontrol mekanizmasını kurmak ve görevimizi yaparak üyeleri kollamaktır.

  A.P ilan saygınlığı geri bildirim sistemini olumsuz şikayetlerinizde kullanın arkadaşlar.:ay:

  http://www.akvaryumportali.com/threads/8329-(A.P)-ilan-Saygınlığı-İlanlar-Hakkında
   
  LostRua bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş