1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yeni 75x75x50 projem

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Kurulumu Forum' kategorisinde muradtekin tarafından 16 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Evet ilk resimdeki konikti ve kasa güzel demiştim, değişme imkanı varsa muhakkak değişsin...

Atak ve muradtekin bunu beğendi.
  2. muradtekin

muradtekin

Yer:
    Gaziantep
    İsim:
    Murat Tekin
    Ürünün kodu aynı fakat resimdekinden farklı Mesut abi, hiç uğraşamıycam abi artık çok sıkıldım. bu malzeme iş yerine geldi iş yerine ayrı laf anlatıyorum eve ayrı birde kutuyu açıyorum bu çıkıyor. Yani bu hobide illa bir ürüne 1 milyarın altında para verirsek hep bunları mı yaşıyacağız mükemmel böyle mi yakalanıyor. Açıkcası şuna 780 lira vereceğime 500 liraya jns co2 alsam bundan iyiydi ikinci el vardı. Bu ürün beni pek tatmin etmedi (konik olmaması ve bubble difizör olmaması su seviye ayarlaması) fakat uğraşamam iadesiyle abi, beni yanlış anlamayın lütfen yardımcı olmaya çalışıyorsunuz ama ben çalışıyorum kargo filan zamanım yok en iyisi görüp almak ama işte soğuyorum bu şehirde bu hobiden.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Murat bir sefer daha uğraşmanı şiddetle istiyorum. Birde duymamis olayim ne o oyle hobiden soguyorum falan ;) :)

Erdal, YMR_AY ve muradtekin bunu beğendi.
  4. muradtekin

muradtekin

Yer:
    Gaziantep
    İsim:
    Murat Tekin
    ImageUploadedByTapatalk1412961518.220201.jpg

En azından şundan iyi :D

5. muradtekin

muradtekin

Yer:
    Gaziantep
    İsim:
    Murat Tekin
    Mesut abi, koydum sump a iade almayabilirler. Yarın konuşayım bir ama bu eski ps den daha çok iş görecek bence birde isterseniz aldığım sitenin ismini söyleyebilirim?

6. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Murat oncekinden iyi olacağı kesin. Ama konikler daha iyi bunu bil az para vermemissin ugras bence sonra keske deme

muradtekin bunu beğendi.
  7. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Gordugum kadariyla ilerde motor degistirmen de zor görünüyor bu ps de.

muradtekin bunu beğendi.
  8. muradtekin

muradtekin

Yer:
    Gaziantep
    İsim:
    Murat Tekin
    Evet abi değiştiremem bunda evdeki hesap çarşıya uymadı.

9. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Konik yapılı olanlar çok daha iyi.Şu an sizin eskiside konik olmadığı için aradaki fark belli olmuyordur.Arayın adamları öyle alttan falan almadan açın ağzınızı yumun gözünüzü.

muradtekin ve MESUT_KERİM bunu beğendi.
  10. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Ya kardesim neden çekiniyorsun bu kadar insan burda böyle israr ediyorsa var bi bildiği ;) Hadi bakalim erinme cikar ps yi tatlisudan gecir sabaha kadar kurusun sonra koy kutusuna geri yollaa orayida ara baslarim sizin yapacaginiz ise ya siparis verdigim ürünü yollayin ya parami iade edin de. Sayfayi kopyaladim dolandiriciliktan mahkemeye veririm de :))) yapabilirsinde yani :D

muradtekin ve YMR_AY bunu beğendi.
  11. muradtekin

muradtekin

Yer:
    Gaziantep
    İsim:
    Murat Tekin
    ImageUploadedByTapatalk1412962517.729640.jpg

YMR_AY ve MESUT_KERİM bunu beğendi.
  12. muradtekin

muradtekin

Yer:
    Gaziantep
    İsim:
    Murat Tekin
    Paypal da taksit imkanı olsa coral box d700 alınacaktı rlss kalitesinde herşey kısmet arkadaşlar var bundada bir hayır.

13. Toygar NİRON

Toygar NİRON

Yer:
    İstanbul/Türkiye
    İsim:
    Toygar Niron
    Tüketici hakları gereği. Bir ürün görseli paylaşılıyorsa o görselde bulunan abartısız olan (Arka plandaki ev) hariç her şey fiyata dahildir. Örneğin motorsuz satılan bir PS ye motor takıp görseli çekildiyse o motor aksi bir ibare olmadığı sürece fiyata dahildir. Bilişim suçu işlemişler bu da kanunsuzluk anlamına gelir. Şikayet ederseniz büyük sorun yaşarlar. Ürünü geri almak zorundalar. Ben vakti zamanında bir siteden BK bir PS almıştım. Satış fiyatı 7 bin liralar civarındaydı ama oraya 150 lira yazılmıştı. Yapabilecekleri hiç bir şey yoktu. Sadece biraz uğraştım sonra bunu onlara anlatıp ürünü göndermenize gerek yok demiştim. Düşük fiyat bile verseler bu kanunen suçtur. ÖDemeyi yaptığınız anda mal sizindir. Paranızı iade etmesi bir şeyi değiştirmez vs. vs. diye gidiyor bunlar artık ülkemizde.

14. muradtekin

muradtekin

Yer:
    Gaziantep
    İsim:
    Murat Tekin
    Ben bunu göndermeden aldığım resimdeki ürünü gönderirlerse geldiğinde yanlış geleni gönderirim çünkü şuan bu ******* bir malzeme kullanmam gerek eğer bunu kabul etmezlerse yasal yollara başvururum.

15. Toygar NİRON

Toygar NİRON

Yer:
    İstanbul/Türkiye
    İsim:
    Toygar Niron
    Hiç endişe etmeyin bunun için 7 gün içinde koşulsuz şartısız iade hakkınız zaten var. Reef Octopuz yazsının fontunu beğenmedim değin neden iade edeceksiniz derlerse.

sinsitilki bunu beğendi.
  16. muradtekin

muradtekin

Yer:
    Gaziantep
    İsim:
    Murat Tekin
    Ürünü kullanmam engel mi?

17. Toygar NİRON

Toygar NİRON

Yer:
    İstanbul/Türkiye
    İsim:
    Toygar Niron
    Onun da belli kriterleri var. Siz suya sokup çalıştırdınız sadece değil mi? Kırık, hasar, çizik yok, kutusu tam faturası var. Denemeden bilemezsiniz değil mi? Sadece ürünü teslim alırken kontrol etmediğiniz için haksız duruma düşebilirsiniz. Kargo teslimatında ürün açılıp bakılıp tutanak tutulmazsa kargocu ile bir çok hakkınızdan feragat etmiş oluyorsunuz, şahsen teslim aldıysanız. Teslimatı size yapmadılarsa kargo da patlıyor iş zaten. Bu sebeple size fotoğraftakini göndermek istemeyebilirler. Şahsen onun fiyatı aldığınızın üzerindedir diye düşünüyorum. O anda söylemeniz gereken ''peki ben ürünü iade ediyorum beğenmedim'' olacak. Bu kanuni hakkınız. Zırvalarlarsa aldırmayın genelde öyle yaparlar.

sinsitilki ve muradtekin bunu beğendi.
  18. muradtekin

muradtekin

Yer:
    Gaziantep
    İsim:
    Murat Tekin
    @Horizon
    Bu konik olmasa sesimi çıkarmam 1000 litrelik akvaryum için sanki o benim aldığım ürünün motoru 2000 lt gelen motor 3000 lt gövde konik olsa çok iyi olurdu aslında :))

sinsitilki bunu beğendi.
  19. muradtekin

muradtekin

Yer:
    Gaziantep
    İsim:
    Murat Tekin
    Bu şehir bu hobi için uygun değil abi, bu şehir beni boğuyor :D

sinsitilki bunu beğendi.
  20. Toygar NİRON

Toygar NİRON

Yer:
    İstanbul/Türkiye
    İsim:
    Toygar Niron
    Aldığınız marka bir PS. Siz 2000 motor ödemesi yaptınız onlar 3000 yolladıysa ben ses çıkarmazdım.

muradtekin bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş