Page Time: 0.0870s

Memory: 3.9818 MB (Peak: 4.4412 MB)

Queries (21, time: 0.0396s, 45.5%)

1. SELECT data_key, data_value
    FROM xf_data_registry
    WHERE data_key IN ('options', 'languages', 'contentTypes', 'codeEventListeners', 'deferredRun', 'simpleCache', 'addOns', 'defaultStyleProperties', 'routeFiltersIn', 'routeFiltersOut', 'routesPublic', 'nodeTypes', 'bannedIps', 'discouragedIps', 'styles', 'displayStyles', 'userBanners', 'smilies', 'bbCode', 'threadPrefixes', 'userTitleLadder', 'reportCounts', 'moderationCounts', 'userModerationCounts', 'notices', 'userFieldsInfo')
    Run Time: 0.000518
    Select TypeTableTypePossible KeysKeyKey LenRefRowsExtra
    SIMPLExf_data_registryrangePRIMARYPRIMARY27 26Using where
  2. SELECT cache_value
    FROM xf_permission_combination
    WHERE permission_combination_id = ?
    Params: 1
    Run Time: 0.000209
    SIMPLExf_permission_combinationconstPRIMARYPRIMARY4const1 
  3. SELECT thread.*
    	,
    		user.gender, user.avatar_date, user.gravatar,
    		NULL AS thread_read_date,
    		0 AS thread_reply_banned,
    		0 AS thread_is_watched,
    		'' AS draft_message, NULL AS draft_extra
    FROM xf_thread AS thread

LEFT JOIN xf_user AS user ON
    			(user.user_id = thread.user_id)
    WHERE thread.thread_id = ?
    Params: 6135
    Run Time: 0.000460
    SIMPLEthreadconstPRIMARYPRIMARY4const1 
    SIMPLEuserconstPRIMARYPRIMARY4const1 
  4. SELECT node.*, forum.*
    	,
    	permission.cache_value AS node_permission_cache,
    		NULL AS forum_read_date
    FROM xf_forum AS forum
    INNER JOIN xf_node AS node ON (node.node_id = forum.node_id)

LEFT JOIN xf_permission_cache_content AS permission
    		ON (permission.permission_combination_id = 1
    			AND permission.content_type = 'node'
    			AND permission.content_id = forum.node_id)
    WHERE node.node_id = ?
    Params: 42
    Run Time: 0.000418
    SIMPLEforumconstPRIMARYPRIMARY4const1 
    SIMPLEnodeconstPRIMARYPRIMARY4const1 
    SIMPLEpermissionconstPRIMARYPRIMARY35const,const,const1 
  5. SELECT post.*
    	,
    		bb_code_parse_cache.parse_tree AS message_parsed, bb_code_parse_cache.cache_version AS message_cache_version,
    		user.*, IF(user.username IS NULL, post.username, user.username) AS username,
    		user_profile.*,
    		user_privacy.*,
    		signature_parse_cache.parse_tree AS signature_parsed, bb_code_parse_cache.cache_version AS signature_cache_version,
    		session_activity.view_date AS last_view_date,
    		0 AS like_date
    FROM xf_post AS post

LEFT JOIN xf_bb_code_parse_cache AS bb_code_parse_cache ON
    			(bb_code_parse_cache.content_type = 'post' AND bb_code_parse_cache.content_id = post.post_id)
    		LEFT JOIN xf_user AS user ON
    			(user.user_id = post.user_id)
    		LEFT JOIN xf_user_profile AS user_profile ON
    			(user_profile.user_id = post.user_id)
    		LEFT JOIN xf_user_privacy AS user_privacy ON
    			(user_privacy.user_id = post.user_id)
    		LEFT JOIN xf_bb_code_parse_cache AS signature_parse_cache ON
    			(signature_parse_cache.content_type = 'signature' AND signature_parse_cache.content_id = post.user_id)
    		LEFT JOIN xf_session_activity AS session_activity ON
    			(post.user_id > 0 AND session_activity.user_id = post.user_id AND session_activity.unique_key = CAST(post.user_id AS BINARY))
    WHERE post.thread_id = ?
    	 AND (post.position >= 0 AND post.position < 20) 
    	AND (post.message_state IN ('visible'))
    ORDER BY post.position ASC, post.post_date ASC
    Run Time: 0.016530
    SIMPLEpostrefthread_id_post_date,thread_id_positionthread_id_post_date4const9Using where; Using filesort
    SIMPLEbb_code_parse_cacheeq_refcontent_type_idcontent_type_id31const,bizimled_db.post.post_id1Using where
    SIMPLEusereq_refPRIMARYPRIMARY4bizimled_db.post.user_id1 
    SIMPLEuser_profileeq_refPRIMARYPRIMARY4bizimled_db.post.user_id1 
    SIMPLEuser_privacyeq_refPRIMARYPRIMARY4bizimled_db.post.user_id1 
    SIMPLEsignature_parse_cacheeq_refcontent_type_idcontent_type_id31const,bizimled_db.post.user_id1Using where
    SIMPLEsession_activityeq_refPRIMARYPRIMARY22bizimled_db.post.user_id,func1Using where
  6. INSERT  INTO xf_thread_view
    	(thread_id)
    VALUES
    	(?)
    Run Time: 0.000098
  7. INSERT INTO `xf_session` (`session_id`, `session_data`, `expiry_date`) VALUES (?, ?, ?)
    Params: fe1b148796d21b550ed4d1e89a090282, , 1713406960
    Run Time: 0.000747
  8. INSERT INTO xf_session_activity
    	(user_id, unique_key, ip, controller_name, controller_action, view_state, params, view_date, robot_key)
    VALUES
    	(?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?)
    ON DUPLICATE KEY UPDATE
    	ip = VALUES(ip),
    	controller_name = VALUES(controller_name),
    	controller_action = VALUES(controller_action),
    	view_state = VALUES(view_state),
    	params = VALUES(params),
    	view_date = VALUES(view_date),
    	robot_key = VALUES(robot_key)
    Params: 0, , , XenForo_ControllerPublic_Thread, Index, valid, thread_id=6135, 1713403360,
    Run Time: 0.000134
  9. SELECT *
    FROM `xf_widget`
    WHERE `widget_page_id` = 0
    ORDER BY display_order ASC
    Run Time: 0.000296
    SIMPLExf_widgetALL    16Using where; Using filesort
  10. INSERT INTO xf_bb_code_parse_cache
    	(content_type, content_id, parse_tree, cache_version, cache_date)
    VALUES (?, ?, ?, ?, ?)
    ON DUPLICATE KEY UPDATE parse_tree = VALUES(parse_tree),
    	cache_version = VALUES(cache_version),
    	cache_date = VALUES(cache_date)
    Params: post, 65754, a:1:{i:0;s:2627:"Herkese merhaba. Ne zamanadan beri resif akvaryuma hevesim vardı .Ve en sonunda bi tanıdığımdan kullanmaktan vaz geçtiği 119x38enx60 yükseklik olan akvaryumun bana geçmesi ile bu yöndeki hayalimi gerçekleştirme zamanın geldiğine karar verdim.Bu akvaryumun orjinal dolabı çok eski olduğundan demir iskelet üzerine mdf yeni bi dolap yaptım.(resimlerini daha sonra sizlerle paylaşmak istiyorum.resmin nasıl konduğunu çözdüğümde : ) ) Uzun süreden beri bu konuyla ilgili net üzerinden sürekli araştırma yapıyorum .Neyin ne olduğunu az çok anladım.Fakat kafama takılan bazı soruları sizinle paylaşmak istiyorum.Cevap yazarsanız çok mutlu olurum. _Öncelikle Bu güne kadar hiçbiryerde görmemiş olmama karşın demir dolabın altına sanayi tipi herbiri 200kg çekebilen 4 adet tekerlek taktım.Bundaki amacım sistemin duvara çok yakın konulup birkere su doldurulduktan sonra bir daha çok az bile olsa haraket ettirilememesi ve arka tarafta yapılmak istenen bi değişilikte yada sorunda müdahelenin zor olacağını düşünmem.Bunun bana ne gibi sorunlar çıkarabileceği? _2. Önceki sistemde sump yoktu sadece dış filitre ile çalışıyordu.Ben sump sistemi yapmak istiyorum.Burada sump la ilgili çok yazı okudum.Bendeki ölçülere çok yakın bi akvaryum için 80lt sump yapımı anlatılıyordu.Sump ne kadar büyük olursa o kadar iyi tamam ama minimum ne kadar olabilir.Ben hesaplamalarıma göre alt kısımda soğutucuya yer ayırdıktan sonra 110 lt lik bi sump sistemi kurabiliyorum.Ama üstten mudahele edebilecek şekilde alt dolabın köşesini kullanmış oluyorum.Yani sağında solunda hiç boşluk kalmıyor.Bu sonradan sorun yaratırmı yada sumpu daha küçültüp yermi kazanmalıyım ? _3.Sump hakkında araştırma yaparken anladığım kadarı ile 4 oda filan olması gerekiyor.Peki bu odacıkların boyut oranları nasıl olmalı ?içlerine ne malzemeler konmalı ve sırası ne olmalı?( pek çok farklı görüşle karşılaştım kimi mercan kırığı diyor kimi karşı çıkıyor sünger,karbon v.s v.s)bu gün kabul gören malzemeler nelerdir.Kurmak istediğim akvaryumda mercanda balıkta beslemek istiyorum. _4.Akvaryumumda daha önce sump olmadığı için delikte yok: (.Delik açtırırken kırılma riskini göze alamadığım için sonradan boruyla owerflow yapmaya kararverdim.Bunu yaparken kaçlık boru kullanmalıyım ? Sump kurduktan sonra dış filitreye gerek varmı _5. En önce sormam gerekeni en sona bıraktım sanırım.Bu akvaryumun boyutları resif için uygunmudur. Alakanıza şimdiden çok tşk ederim.";}, 1572939232, 1713403360
    Run Time: 0.001920
  11. INSERT INTO xf_bb_code_parse_cache
    VALUES (?, ?, ?, ?, ?)
    Params: post, 65755, a:5:{i:0;a:4:{s:3:"tag";s:5:"quote";s:6:"option";s:20:"mode_72, post: 65754";s:8:"original";a:2:{i:0;s:30:"[quote="mode_72, post: 65754"]";i:1;s:8:"[/QUOTE]";}s:8:"children";a:1:{i:0;s:1940:" Öncelikle Bu güne kadar hiçbiryerde görmemiş olmama karşın demir dolabın altına sanayi tipi herbiri 200kg çekebilen 4 adet tekerlek taktım.Bundaki amacım sistemin duvara çok yakın konulup birkere su doldurulduktan sonra bir daha çok az bile olsa haraket ettirilememesi ve arka tarafta yapılmak istenen bi değişilikte yada sorunda müdahelenin zor olacağını düşünmem.Bunun bana ne gibi sorunlar çıkarabileceği? _2. Önceki sistemde sump yoktu sadece dış filitre ile çalışıyordu.Ben sump sistemi yapmak istiyorum.Burada sump la ilgili çok yazı okudum.Bendeki ölçülere çok yakın bi akvaryum için 80lt sump yapımı anlatılıyordu.Sump ne kadar büyük olursa o kadar iyi tamam ama minimum ne kadar olabilir.Ben hesaplamalarıma göre alt kısımda soğutucuya yer ayırdıktan sonra 110 lt lik bi sump sistemi kurabiliyorum.Ama üstten mudahele edebilecek şekilde alt dolabın köşesini kullanmış oluyorum.Yani sağında solunda hiç boşluk kalmıyor.Bu sonradan sorun yaratırmı yada sumpu daha küçültüp yermi kazanmalıyım ? _3.Sump hakkında araştırma yaparken anladığım kadarı ile 4 oda filan olması gerekiyor.Peki bu odacıkların boyut oranları nasıl olmalı ?içlerine ne malzemeler konmalı ve sırası ne olmalı?( pek çok farklı görüşle karşılaştım kimi mercan kırığı diyor kimi karşı çıkıyor sünger,karbon v.s v.s)bu gün kabul gören malzemeler nelerdir.Kurmak istediğim akvaryumda mercanda balıkta beslemek istiyorum. _4.Akvaryumumda daha önce sump olmadığı için delikte yok: (.Delik açtırırken kırılma riskini göze alamadığım için sonradan boruyla owerflow yapmaya kararverdim.Bunu yaparken kaçlık boru kullanmalıyım ? Sump kurduktan sonra dış filitreye gerek varmı _5. En önce sormam gerekeni en sona bıraktım sanırım.Bu akvaryumun boyutları resif için uygunmudur. Alakanıza şimdiden çok tşk ederim.";}}i:1;s:1768:" Hoşgeldiniz öncelikle; Hayırlı olsun kararınız. Akvaryumun ölçüleri derinlik dışında normal. Tabi reef tanımı içinde birçok mercan türü var ve yükseklik bence 60 cm normaldir iyi bir aydınlatma ile. Sump sistemi tavsiye ederim, bu sistemde dış filtre zaten gereksizdir ve uygun değildir. Tekerlek takılmasının örnekleri forumda da var uygulandı ve eğer kilitli tekerlek aldıysanız sorun çıkmaz. Sump bölmesi için en az 4 oda gerek demişsiniz ancak gerek yok sadece yukarı su basacak motora bir bölme yapmanız yeterli olur. Bu aynı zamanda ana geniş kısımda çalışacak ps için sabit su seviyesi demektir ve yeterlidir. Siz sumpu tasarlarken kule düşünmediniz sanırım ama küçkük bir kule sistemi sump içine dahil edilebilir. Benim sevdiğim eski bir tabirimdir sump için alan neye müsade ediyorsa o kadar olmalıdır. Tabi bu alan içinde eğer çok önemli ekipmanlar için yer ayrılmalıdır. Buradaki ana kıriter elektirikler gittiğinde akvaryumdan sumpa dönecek olan bir miktar suyu sump içine alabilmesi ve sistemin güvenli olarak durması olmalıdır. Yeri itibari ile hacmine karar vermeniz daha iyi olur. Sump içinde hiç bir filtre malzemesi kullanmanıza gerek yok. Kaliteli bir protein skimmer almanızı öneririm. Mercan kırığı gibi malzemeler akvaryum içinde zaten olacak. Kimyasal filtre elemenlarına ihtiyaç duyduğunuzda ise bunları kule içinde kullanmak mümkündür tabi debi göz önüne alınarak. Bunun dışında sumpunuzda kalsiyum ve diğer bazı reaktörler gibi yardımcı ekpmanlara yer bırakmanız daha akıllıca olur. Overflow yapmak mümkün ancak daha güvenli bazı çalışmalar yayınlandı bence düşünmenizde yarar var bu sistemi. ";i:2;a:4:{s:3:"tag";s:3:"url";s:6:"option";N;s:8:"original";a:2:{i:0;s:5:"[url]";i:1;s:6:"[/url]";}s:8:"children";a:1:{i:0;s:102:"http://www.akvaryumportali.com/vbi/showthread.php?6438-Delme-lemi-Olmadan-Efektif-Olarak-Sumpa-Su-Tama";}}i:3;s:4:" ";i:4;a:4:{s:3:"tag";s:3:"img";s:6:"option";N;s:8:"original";a:2:{i:0;s:5:"[IMG]";i:1;s:6:"[/IMG]";}s:8:"children";a:1:{i:0;s:56:"http://www.yukleresim.com/images/4h6wroo8nfe0mbn9nbi.bmp";}}}, 1572939232, 1713403360
    Run Time: 0.002037
  12. INSERT INTO xf_bb_code_parse_cache
    VALUES (?, ?, ?, ?, ?)
    Params: post, 65756, a:1:{i:0;s:94:"Vermiş olduğunuz değerli bilgiler için çok teşkkur ederim .İçimi rahatlattınız : )))";}, 1572939232, 1713403360
    Run Time: 0.001655
  13. INSERT INTO xf_bb_code_parse_cache
    VALUES (?, ?, ?, ?, ?)
    Params: post, 65757, a:1:{i:0;s:264:"Hakan bey öncelikle aramıza hoşgeldiniz ve kurulumuzda hayırlı olsun. İlk olark size şunu söyliyebiliirim eğer isterseniz bende akvaryumu sonradan 5 cm genişliğinde deldirdim size adresini verebiilirim yer Çağlayanda ve hiç bir sıkntı olmadı.";}, 1572939232, 1713403360
    Run Time: 0.001584
  14. INSERT INTO xf_bb_code_parse_cache
    VALUES (?, ?, ?, ?, ?)
    Params: signature, 4344, a:1:{i:0;s:9:"Murat EFE";}, 1572939232, 1713403360
    Run Time: 0.002502
  15. INSERT INTO xf_bb_code_parse_cache
    VALUES (?, ?, ?, ?, ?)
    Params: post, 65758, a:1:{i:0;s:231:"Hakan bey öncelikle hoşgeldiniz.Akvaryumunuz hayırlı uğurlu olsun.Akvaryumunuzu merak ettim inşallah bitince fotoğraflarını sizden bekliyoruz.Temel abinin ve diğer değerli üstadlar bilgilerini sizinle paylaşacaktır.:)";}, 1572939232, 1713403360
    Run Time: 0.001726
  16. INSERT INTO xf_bb_code_parse_cache
    VALUES (?, ?, ?, ?, ?)
    Params: post, 65759, a:2:{i:0;a:4:{s:3:"tag";s:5:"quote";s:6:"option";s:21:"actroses, post: 65757";s:8:"original";a:2:{i:0;s:31:"[quote="actroses, post: 65757"]";i:1;s:8:"[/QUOTE]";}s:8:"children";a:1:{i:0;s:264:"Hakan bey öncelikle aramıza hoşgeldiniz ve kurulumuzda hayırlı olsun. İlk olark size şunu söyliyebiliirim eğer isterseniz bende akvaryumu sonradan 5 cm genişliğinde deldirdim size adresini verebiilirim yer Çağlayanda ve hiç bir sıkntı olmadı.";}}i:1;s:568:" Yardım teklifiniz için çok tşk ederim ama sorun şu ki benim yerim büyükçekmecede çağlayan bana baya uzak .Akvaryumu deldiriken olmasa bile gidip gelirken kesin kırarım ben : )). Owerflom sistem çokmu kullanışsız.YAni araştırma yaparken şemalarını ve yapılmış halinin resimlerini gördüm benim aklıma çok yattı.Maliyetide çok çıkmıcaz gibi.?? Akvaryumu henüz eve getirmedim .iş yerinde duruyor.Orda hertürlü alet edevat var.Yavaş yavaş topluyorum ve resimliyorum.Kurmadan olmasa bile bitince ilk resimleri koyacam inşallah.";}, 1572939232, 1713403360
    Run Time: 0.001882
  17. INSERT INTO xf_bb_code_parse_cache
    VALUES (?, ?, ?, ?, ?)
    Params: post, 65760, a:1:{i:0;s:263:"Yukarda paylaştığım sistem son derce güvenli bir sistemdir. Sıradan overflow sistemleri gibi hava yapma durumuna bağlı şans faktörüyle devrede kalma mantığına dayanmıyor. Bence güvenli ve sorunsuz bir akvaryum deldirmeden sump kullanma sistemidir.";}, 1572939232, 1713403360
    Run Time: 0.001818
  18. INSERT INTO xf_bb_code_parse_cache
    VALUES (?, ?, ?, ?, ?)
    Params: post, 65761, a:2:{i:0;a:4:{s:3:"tag";s:5:"quote";s:6:"option";s:22:"YIKIKTEMO, post: 65755";s:8:"original";a:2:{i:0;s:32:"[quote="YIKIKTEMO, post: 65755"]";i:1;s:8:"[/QUOTE]";}s:8:"children";a:4:{i:0;s:1763:"Hoşgeldiniz öncelikle; Hayırlı olsun kararınız. Akvaryumun ölçüleri derinlik dışında normal. Tabi reef tanımı içinde birçok mercan türü var ve yükseklik bence 60 cm normaldir iyi bir aydınlatma ile. Sump sistemi tavsiye ederim, bu sistemde dış filtre zaten gereksizdir ve uygun değildir. Tekerlek takılmasının örnekleri forumda da var uygulandı ve eğer kilitli tekerlek aldıysanız sorun çıkmaz. Sump bölmesi için en az 4 oda gerek demişsiniz ancak gerek yok sadece yukarı su basacak motora bir bölme yapmanız yeterli olur. Bu aynı zamanda ana geniş kısımda çalışacak ps için sabit su seviyesi demektir ve yeterlidir. Siz sumpu tasarlarken kule düşünmediniz sanırım ama küçkük bir kule sistemi sump içine dahil edilebilir. Benim sevdiğim eski bir tabirimdir sump için alan neye müsade ediyorsa o kadar olmalıdır. Tabi bu alan içinde eğer çok önemli ekipmanlar için yer ayrılmalıdır. Buradaki ana kıriter elektirikler gittiğinde akvaryumdan sumpa dönecek olan bir miktar suyu sump içine alabilmesi ve sistemin güvenli olarak durması olmalıdır. Yeri itibari ile hacmine karar vermeniz daha iyi olur. Sump içinde hiç bir filtre malzemesi kullanmanıza gerek yok. Kaliteli bir protein skimmer almanızı öneririm. Mercan kırığı gibi malzemeler akvaryum içinde zaten olacak. Kimyasal filtre elemenlarına ihtiyaç duyduğunuzda ise bunları kule içinde kullanmak mümkündür tabi debi göz önüne alınarak. Bunun dışında sumpunuzda kalsiyum ve diğer bazı reaktörler gibi yardımcı ekpmanlara yer bırakmanız daha akıllıca olur. Overflow yapmak mümkün ancak daha güvenli bazı çalışmalar yayınlandı bence düşünmenizde yarar var bu sistemi. ";i:1;a:4:{s:3:"tag";s:3:"url";s:6:"option";N;s:8:"original";a:2:{i:0;s:5:"[url]";i:1;s:6:"[/url]";}s:8:"children";a:1:{i:0;s:102:"http://www.akvaryumportali.com/vbi/showthread.php?6438-Delme-lemi-Olmadan-Efektif-Olarak-Sumpa-Su-Tama";}}i:2;s:4:" ";i:3;a:4:{s:3:"tag";s:3:"img";s:6:"option";N;s:8:"original";a:2:{i:0;s:5:"[IMG]";i:1;s:6:"[/IMG]";}s:8:"children";a:1:{i:0;s:56:"http://www.yukleresim.com/images/4h6wroo8nfe0mbn9nbi.bmp";}}}}i:1;s:920:" Yazdıklarınızı ilk okuduğumda çok fazla vaktim yoktu .Şimdi daha sindirerek ve verdiğiniz linktekileride okuyarak baktımda sonuçta sizin önerdiğiniz sistemdede bi delme işlemi yoksa bile kesme işlemi var.Zaten benim sıkıntımda bu.Yoksa ha delinmiş ha kesilmiş ikiside aynı risk benim gözümde.Bu konuda birazdaha araştırma ve belki birkaç denemeden sonra kesin kararımı vereceğim. Sump konusunda ben bi kule düşünmüştüm.Çünki yanlış anlamadıysam kullanılacak elyafın suyun içinde değil üstünde durması gerek.Bu yüzdende sumpun biraz daha üzerinde durması gerekiyor. Yanlış anlamadıysa siz bana kuladen başka ayrı bir bölmeye ihtiyacım olmadığını sadece iyi bir ps almam gerektiğini söylüyorsunuz.Bu konuda önerebileceğiniz bir model varmı.Birde söylediğiniz sump a benzer şemasını resmini görebileceğim bi link verirseniz minnettar kalırım.";}, 1572939232, 1713403360
    Run Time: 0.002103
  19. INSERT INTO xf_bb_code_parse_cache
    VALUES (?, ?, ?, ?, ?)
    Params: post, 65762, a:3:{i:0;a:4:{s:3:"tag";s:3:"url";s:6:"option";N;s:8:"original";a:2:{i:0;s:5:"[url]";i:1;s:6:"[/url]";}s:8:"children";a:1:{i:0;s:70:"http://www.akvaryumportali.com/vbi/showthread.php?916-Tuzlu-Su-ve-Sump";}}i:1;s:265:" Link size yardımcı olabilir. Logo altındaki google özel arama bölümünde aratma yaptığınızda birçok sump konusunu bulabilirsiniz. Aşağıda benim sump sistemim ve o dönem kulladığım Ati 250 ps var. Memnundum oldukça kaliteli bir üründür. ";i:2;a:4:{s:3:"tag";s:3:"img";s:6:"option";N;s:8:"original";a:2:{i:0;s:5:"[IMG]";i:1;s:6:"[/IMG]";}s:8:"children";a:1:{i:0;s:54:"http://img103.imageshack.us/img103/504/cimg3452ql7.jpg";}}}, 1572939232, 1713403360
    Run Time: 0.002011
  20. SELECT node.*, forum.*

FROM xf_forum AS forum
    INNER JOIN xf_node AS node ON (node.node_id = forum.node_id)

INNER JOIN xf_thread AS thread ON
    	(thread.node_id = forum.node_id)
    WHERE (thread.thread_id = 6135)
     LIMIT 1
    Run Time: 0.000681
    SIMPLEthreadconstPRIMARY,node_id_last_post_date,node_id_sticky_state_last_postPRIMARY4const1 
    SIMPLEforumconstPRIMARYPRIMARY4const1 
  21. SELECT node.*

FROM xf_node AS node

WHERE node.node_id = ?
    Params: 31
    Run Time: 0.000239

Included Files (133, XenForo Classes: 65)

1. index.php
  2. library/XenForo/Autoloader.php
  3. library/XenForo/Application.php
  4. library/Zend/Registry.php
  5. library/Lgpl/utf8.php
  6. library/Zend/Config.php
  7. library/config.php
  8. library/XenForo/FrontController.php
  9. library/XenForo/Dependencies/Public.php
  10. library/XenForo/Dependencies/Abstract.php
  11. library/Zend/Controller/Request/Http.php
  12. library/Zend/Controller/Request/Abstract.php