1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yeni akvaryum

Başlığı 'Tatlı Su Hobiye Başlangıç Portalı' kategorisinde methapor tarafından 12 Eylül 2011 başlatılmıştır.

1. methapor

methapor

İsim:
    Polat
    Akvaryumun boyutu 60*40*50

2. The_ReligiouS

The_ReligiouS

İsim:
    Bekir YÜCEL
    Cevap: Yeni akvaryum

Polat Bey, bu mesajınızdan nasıl bir sonuç çıkarmamız gerekiyor onu anlayamadım? Mesajınızı düzenleyerek ne yapmak istediğinizi, tür düşüncenizi de belirtirseniz başlığın bir anlam kazanmasını sağlayabilirsiniz.

cirol bunu beğendi.
  3. methapor

methapor

İsim:
    Polat

Pardon Özür bu mesaj yarım kalmış düzenlemiştim ama yansımamış üzgünüm aşağıya detayları yazıyım..
    60*40*50 120 lt akvaryum mobilyalı 2 tane T8 ampul 10 wat ve 15 wat lık sizce fşyatı uygun mu ? (biraz pahalı geldi bana)
    Bu ölçülerde hangi balıklar yetiştirebilir.

4. kupeli

kupeli

Yer:
    Ankara

Fiyatıda yazsanız süper olacak :D

The_ReligiouS bunu beğendi.
  5. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

:) Şu mesajı taksik taksit değil de komple yazsanız nasıl olur acaba ? Daha sağlıklı fikir yürütebiliriz :D

6. methapor

methapor

İsim:
    Polat

380 ytl olcak internetimde arza varda üzgünüm.....

7. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Fiyat bence biraz kabarık ama yinede karar sizin. Ben olsam almazdım.

methapor bunu beğendi.
  8. methapor

methapor

İsim:
    Polat

Peki hangi balık türleri yetiştirilebilir bu boyuttaki bi akvaryumda a bide üstten sumpluymuş kapakla kamufle ediyomuş söyldedi de arkadaş 0 hiç kullanılmamış, ama ben bu boyutlarda hangi balık yetişir pek bilmem ondan sormak istedim.

9. taygun

taygun Guest

Polat Bey,

"Üstten samplı" dediğinize göre sanırım sizin bahsettiğiniz akvaryum ithal tek parça camdan oluşan bir akvaryum olmalı. Yani durduk yerde çatlayan camları olanlardan... Her haklıysam o tip akvaryumlardan uzak durun.

Haziran ayında 300 Litrelik akvaryum sormuştum kedi kartına 6 ay taksitli fiyatı 250 lira idi. Kalan 130 lirayı da dış filtreye ödeseniz paranızı iyi bir şekilde harcamış olursunuz.

İyice araştıramadan birşey almayın lütfen. Fiyatların size verilenden çok daha aşağıda olduğunu göreceksiniz.

Sağlıcakla

Sayfayı Paylaş