1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yeni alıcağım akvaryumum ?? yardım ?

Başlığı 'Tatlı Su Hobiye Başlangıç Portalı' kategorisinde moabbit tarafından 30 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

1. moabbit

moabbit

İsim:
    sefa gokburun
    Merhabalar ben yeni başlıyor sayılırım yani babadan kalma bir akvaryum sevdam var babam vefat ettikten 6 yıl sonra ben başlıyorum tekrar.
    Alıcağım akvaryumum fiyatları nasıl diye merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim...

100x50x60h onunla beraber aynı boyutlarda dolabı iki kapaklı ve 2 gözlü...
    Yanında astro 2210 dış filtre 400 liraya alicam sizce fiyat nasıl ???

Şimdiden teşekkürler...

2. brkfrt

brkfrt

İsim:
    Burak Fırat
    Cevap: Yeni alıcağım akvaryumum ?? yardım ?

Öncelikle hoş geldiniz.
    Bu aralar akvaryum fiyatlarını iyi araştırdım fakat; dış filtre fiyatını söylerseniz size uygun mu değil mi daha sağlıklı fikir verebilirim. Fiyat çok uçuk durmuyor, eğer aşağı da saydığım kriterlere uyuyorsa normal fiyatı.
    Eğer biliyorsanız camlar da rodaj olup olmadığı, cam kalınlığı, dolabın mobilyasının cinsini de belirtirseniz iyi olur.
    Saygılar..

3. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Camlar 10 mm,kayıt kuşaklı,camlarda çizik,mobilyasında hasar,aydınlatma kapağında da hasar yok ise fiyatı makul.:ay: Yani ucuzda değil pahalıda değil.Edeceği para okadar zaten. :ay:

4. METİN SUVAR

METİN SUVAR

İsim:
    METİN SUVAR

Sefa bey,bende Astro 2206 kullanıyorum ses konusunda problem yok ama debisi çok düşüyor.Eğer imkanınız varsa Astro dan başka bir markaya yönelin derim.

Sayfayı Paylaş