1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yeni Beta balığım

Başlığı 'Labirentli Balık Türleri Forum' kategorisinde Stalker tarafından 29 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Stalker

Stalker

İsim:
    Canberk TİM
    Yani bulmak sorun değil her dakika farklı bir malzeme almak için gidemiyorum zaman sorunu epey oluyor

2. Stalker

Stalker

İsim:
    Canberk TİM
    Akvaryumcuların bir çoğu bu işten anlamıyor dip sifonu sordum ne işe yaradığını da söyledim adamlar biz öyle birşey bilmiyoruz diyorlar :D betamı aldığımda da ufacık kadeh gibi birşeyin içindeydi dört tane betayı adam yanyana dizmiş su kadeh falan o kadar pisti ki balıkların rengini bile zor ayırt ettim adam internette 18 liraya satılan beta kabını balıkla birlikte 26 lira fiyat çekti yanımda 25 lira vardı adamdaki nasıl bir yüzsüzlükse bir ara uğrar bi lira bırakırsın dedi :D ,evi arabayı da üstüme yap diyecek diye korktum balığımla birlikte koşarak uzaklaştım oradan buda böyle bir anım oldu

3. Stalker

Stalker

İsim:
    Canberk TİM
    bu yemi japonum için aldım bir tane japon balığım var küp şeklinde bundan bir gün içinde kaç tane atayım bir küp yeterli olurmu daha fazla mı atayım

Bu da beta balığım için aldığım yem bunu nasıl kullanıyım ?

Sayfayı Paylaş