1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yeni bir üye daha ; Ömer Faruk

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde omer87 tarafından 1 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1. omer87

omer87

İsim:
    Ömer Faruk Yumuk
    Merhaba. Ben Ömer Faruk Yumuk. Arama motoruyla karşıma çıkan bu siteye üstünkörü inceleyince anladım ki bu böyle olmayacak. Bende üye olup inceden inceye inceledim. Çok hoşuma gitti ve bu şekilde devam etmeye de kararlıyım.

Kendimden kısaca bahsetmek gerekirse. 1987 doğumluyum. Akvaryuma merakım yasadığım yerin her tarafında derelerin olması ve bu derede de lepisteslerin ve buna benzer bir çok balık türünün bana merhaba demesinden kaynaklanır. Daha çocukken dişi lepisteslere dombili erkeklerine de süslü dediğimiz zamanlarda derenin kenarına küçük su birikintileri oluşturuyor, ve buralarda onları beslemeye çalışıyorduk. Öldürdüğüm o balıkları yan yana dizsek buradan Kars'a yol olur. Biraz daha büyüyünce harçlıklarımızı birleştirip bir akvaryum alabildik nihayetinde. Sonrası ile malum aman babacım ısıtıcısı yokmuş, aman annecim buna birde dış filtre lazımmış. O günden bu yanada beslemediğim yavru almadığım sadece tropheüs türleri kaldı. Bakalım nasip artık. Belki daha sonra suya tuzda atabiliriz. Bende bu aşk olduğu sürece galiba bu şekilde devam eder diye düşünüyorum.

Eğitimime gelince Marmara Üniversitesi Türkçe Öğretmenliğinden geçen sene mezun oldum. Şimdide tekrar Manisa'daki dereli köyüme geri döndüm. KPSS sonuçlarından sonra Allah Kerim.

Son olarak söylemem gerekirse egenin sera-dolphin-sobo-whiskas-rs ve sayamadığım bir çok markanın toptancısı kendisi benim yakın bir akrabamdır. Yıllardır bu işi yapıyor. Bana verdiği ürünleri ise direk alışından veriyor. Sadece toptan sattığı için tek bulmak biraz zor oluyor olsa da beni kırmıyor. Bu sebepten bende sizlere yardımcı olabilirim. İstediğiniz ya da bulamadığınız bir ürünü temin edip sizlere kargolayabilirim. Gerçi kargo parası ile aynı paraya tekabül edebilir belki ama anlaşmalı kargoları da var. Bu sayede daha ucuza alabilirsiniz. Fiyat aldıktan sonra lütfen araştırın. Amacım sizlere yardım etmek. Kaş yapayım derken göz çıkartmayalım. Tuzlu su ile ilgili sattığı malzemelerde vardır mutlaka ama ben ilgilenmediğimden hiç o kata çıkmadım. Ürün yalpazesinin sadece bu alanda biraz dar olmasından kendiside şikayetçidir.

Şimdilik benden bu kadar. Allah herkese dilediği balıkları sağlıklı ve bol yavrulu bir şekilde beslemeyi nasip etsin. Hoşçakalın

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hoşgeldiniz portla, düşünceleriniz için teşekkürler. Umarım aradığınız keyfi ve huzurlu paylaşım ortamını buşursunuz. Hobi yerinde durmuyor ve tabi aslında hobiyi canlı tutmak için de tür değişimleri vb uygulamalar zaman zaman kaçınılmaz oluyor.

Forum satır aralarında görüşmek üzere...

3. sconat

sconat

İsim:
    Ozan Sıdal
    Hoşgeldin Ömer kardeş pratik Ozan bendeniz.Her türlü yaparım bozarım.super:gif

4. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Hoşgeldin Ömer kardeşim. Keyifli paylaşımlar.

5. omer87

omer87

İsim:
    Ömer Faruk Yumuk
    Hoşbulduk arkadaşlar. Teşekkürler hepinize.

6. mustafa karaeli

mustafa karaeli

İsim:
    MUSTAFA KARAELİ
    Öncelikle aramıza hoş geldiniz.Hobiye olan sevginiz ve bağlılığınızdan dolayı sizi kutlarım.Mesleğiniz olan öğretmenliğe en kısa zamanda başlamanız dileklerimle...

7. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Hoşgeldiniz, keyifli paylaşımlar dileriz...

8. hasanacar

hasanacar

İsim:
    Hasan Acar
    Ömer Faruk Bey, aramıza hoşgeldiniz. Umarım KPSS sonucunuz iyi olur da atanırsınız. Ben de edebiyat öğretmeniyim, altı sene bitti yediye geçtik. KPSS'nin ortaya çıkardığı stresi iyi bilirim. Puan olarak sonuç bir iki haftaya açıklanacak sanırım. Allah hayırlısını versin.

Ayrıca ailem Manisa merkezde yaşıyor. 1990-2000 yılları arasında ben de oradaydım. 2000'de üniversite için ayrıldım halen geri dönemedik. Eğer imkanınız olursa Akhisar'daki ve Turgutlu'daki köftecileri benim için ziyaret ediniz. İhmal ettim onları kaç senedir. :D

Forumla ilgili düşüncelerinizi ben de paylaşıyorum. Takıldığım tek forum zaten burası. ;)

9. omer87

omer87

İsim:
    Ömer Faruk Yumuk
    Çok teşekkürler Hasan Bey. Hiç şüpheniz olmasın ki ilk gittim zaman köfteci Ramiz'de bir porsiyonda sizin için yiyeceğim.

10. Courageous

Courageous

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Özkan Yürekli
    Ömer Faruk foruma hoş geldin..

11. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Ömer bey öncelikle portal ailesine hoşgeldiniz demek istiyorum.Bu zamana kadar portala üye olupta bu kadar uzun bir başlangıç yazısı yazana tanık olmamıştım.Genelde uzun yazılar insana biraz bıkkınlık verir.Günümüzde ki bu bıkkınlığın sebebi ise dilimizin tamamiyle tahrip edilmiş olmasıdır.Sizin şu yazınızı okurken uzun zamandır böyle düzgün ve akıcı bir yazı okumadığımı farkettim.. Bitirim ayaklarında saçma sapan kısaltmalarla yazılan yazılar okumaktan nasıl gına gelmişki sizin şu yazınızı okuyunca resmen gözlerim dinlendi. Türkçe öğretmenliğinden mezun olmuşsunuz.Canı gönülden tebrik ederim.Atatürk'ümüzün bize emanet ettiği , bizim onada tam anlamıyla sahip çıkamadığımız ve diğer değerlerimiz gibi elimizden yitip gitmekte olan dilimizi iyice dejenere olmakta yeni nesile çok iyi öğretmenizi , sağlıklı düşünen nesiller yetiştirmenizi umut ediyor ve diliyorum..

Çok dolmuşum kusura bakmayın , yurdumun içine sürüklendiği çukura baktıkça ve battıkça bunlar ağzımdan dökülüverdi.

Keyifli paylaşımlar dilerim.. Aramıza hoşgeldiniz..

12. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Ömer bey portalımıza hoşgeldiniz,keyifli paylaşımlar dileriz.

13. omer87

omer87

İsim:
    Ömer Faruk Yumuk
    Teşekkürler İsmail Bey ve adını anamadığım diğer forum üyeleri hepinize ayrı ayrı teşekkürler. Sayın Gürsoylar düşüncelerinize katılmamak elde değil. Bu konuda gayret etmek en başta bizim gibi dil öğreticilerine düşerken, sizler gibi saygı değer insanlarında forumlarda Türkçe'mizi doğru bir şekilde kullandırma gayretiniz kesinlikle takdire değer.

14. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Portalımıza Hoşgeldiniz Faruk bey, umarım keyifli vakit geçirirsiniz, bol paylaşımlar...

Saygılar...

15. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Ömer Bey aramıza hoş geldiniz. Bende sizin gibi arama motoru sayesinde buldum burayı yaklaşık 6 ay önce. ilk 1 ayı sadece makaleleri ve Kendin Yap Sistemlerini okumakla geçirdim. Akvaryum kurmaya cesaret etmek, bu forum sayesinde oldu :) Burası inanın başka hiç bir platforma benzemiyor. Bunu zamanla sizde çok iyi anlayacaksınız. İzmirli sayılırsınız, İzmirliler çoğalıyor mu ne ? :) Umarım KPSS de umduğunuzu bulursunuz. Ben bulamadımi size nasip olur inşallah. Keyifli paylaşımlar dilerim size de.

16. omer87

omer87

İsim:
    Ömer Faruk Yumuk
    Teşekkürler Ermen Bey. Hepimizin ortak derdi KPSS umarım ikimiz içinde başarılı sonuçlarla döneriz. Forumlarda görüşmek umuduyla...

Sayfayı Paylaş