1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yeni bir akvaryum kuruyorum hediye kum verebilcek

Başlığı 'Foruma Hediyeleriniz' kategorisinde ZeRo-x7 tarafından 28 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Selamin aleyküm abilerim yeni bir akvaryum kurucam, ama kum ihtiyacim var elinde fazla olan abilerim kardeslerim varsa verirse sevinirim.
    İstanbul beykozda ikamet ediyorum.

2. rappier

rappier

İsim:
    Mecit BAĞCI

Yardımcı olmak adına Küçükköyde toptan quarts kum satan bir yer var. 50 kg ben aldığımda 15 tl idi. Yeterince uygun bir fiyat olduğunu düşünüyorum. Toptancının yeri Küçükköy merkezde yapıkredi bankasının bulunduğu binanın üst katında. Telefonu hatırlamıyorum ama ilgilenirseniz onuda buluruz.

3. BAFRALI

BAFRALI

Dostum sana ne kadar kum lazım ! ben sarıyerde oturuyorum bilgi ver yeniköy iskelesine gel vereyim :)

4. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu

Teşekkürler arkadaşlar ama ben beykozda ikamet ediyorum . Oraya gelmem cok zor , genede çok tesekkürler.

5. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu

Konu Silinebilir. Gaziosmanpaşa-Küçükköy'de ki yapı kredi bankasının olduğu binadan aldi.m 50 kg 15 tl'ye.Herkeze teşekkürler genede ilgilendiğiniz için. saygılar:gif

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş