1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yeni Bir Başlangıç İçin Tavsiyeler

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde zoradam09 tarafından 25 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. zoradam09

zoradam09

İsim:
    Görkem Tekin
    Kapağa entegre mavi ve beyaz ışık veren LED aydınlatma.
    Orjinal tepe filtresi
    İç filtrenin özellikleri ;
    220V - 240V & 50Hz , 13W , 1000 L/H ,

Boy : 49 cm En : 28,5 cm Kapak Dahil Yükseklik : 47 cm Toplam Hacim 65 Litre

Arkadaşlar fotoğrafta da gördüğünüz gibi akvaryumumun kurulumunu tamamladım. Şimdi sıra geldi içine en uygun balık seçimine. Bu konuda sizlerden öneri almak istiyorum. Acaba japon tarzı balıklar mı düşünmeliyim yoksa çiklet, moli , lepistes gibi tarzda balıklar mı almalıyım. Hangisi akvaryumum için en ideal balık cinsi olur. Bir de sormak istediğim soru iç filtre motoru çalışırken baya ses yapıyor bu normal mi acaba ? Şimdiden teşekkürler...

Ekli Dosyalar:

• 1.jpg
      1.jpg
      Dosya Boyutu:
      150,5 KB
      Görüntüleme:
      497
    • 2.jpg
      2.jpg
      Dosya Boyutu:
      151 KB
      Görüntüleme:
      492
    • 3.jpg
      3.jpg
      Dosya Boyutu:
      155,7 KB
      Görüntüleme:
      490
    veysel bunu beğendi.
  2. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Bu akvaryuma çiklet balıkları olmaz, canlı doguran veya japon balığı beslenebilir. Bence canlı doğuran, kardinal neon gibi balıklardan seçim yapın.

3. Cem Şahin

Cem Şahin

İsim:
    Cem Şahin
    Güzel bitki akvaryumu olabilir bence

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. ka2n

ka2n

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Kaan AYDINOĞLU
    Japonlar sazansıgillerin üyeleridir ve sanılanın aksine bir hayli hacim isterler. 200 lt den küçük hacimde japon bakılmamalı bana göre.
    Bu tankın hakkını ancak bitkilide verebilirsiniz, basit bitkiler, tropik-canlı doğuran balıklar ve omurgasızlarla gayet zevkli bir akvaryum olur.

Karakus bunu beğendi.
  5. zoradam09

zoradam09

İsim:
    Görkem Tekin

Arkadaşlar akvaryumdaki bütün yapay şeyleri çıkardım şimdiki son durumu bu şekilde.Böle balıklar birbirlerine herhangi bir şekilde zarar vermezler değil mi? Videosunu da izleyebilirsiniz.

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş