1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yeni Bir Canavar ''Diablo'' Protein Skimmer!!!

Başlığı 'Protein Skimmer Modelleri' kategorisinde Görkem ÇAKIR tarafından 11 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

1. Görkem ÇAKIR

Görkem ÇAKIR

İsim:
    Görkem ÇAKIR
    Gün geçmiyor ki üreticiler dursun. ATB, Vertex, NYOS ve Royal Exclusive yeni skimmerlarını tanışmıştı. Tabi ki bu diğer bir devi harekete geçirdi."Reef Octopus". Ülkemizde çok kullanılmasa da ciddi anlamda kaliteli bir skimmer'dır. Menşei Avusturalya'dır.

Reef Octopus diğer markalara göre ilginç bir projeye imza attı. Oyunlarla az çok ilgilenenler "Diablo" oyununu bilir. Benim oynamışlığım yok ama ününü çok duydum. :) Reef Octopus'ta bundan etkilenmiş olacak ki "Diablo" ismini kullanarak "janjanlı" bir skimmer çıkardı.

Skimmer konik bir yapıda. Artık konik olmayan skimmer az sayıda bulunuyor zaten. Üzerinde "PSK 2500" ün yeni serisi bulunuyor. Diğer modellerinden farklı olarak bu motoru kullanmış.

Yaklaşık 180-300 g (700-1100 litre) arası akvaryumlar için uygundur. Fiyatı 300$ olarak belirlenmiş. Türkiye'ye ne zaman gelir bilinmez ama Ekim'de Amerika'da satışa sunulacak.

Malesef bir tanıtımın daha sonuna geldik. Yeni tanıtımlarda görüşmek üzere. :crazy:

Saygılarımla...

Bu yazı Görkem ÇAKIR tarafından http://www.akvaryumportali.com için hazırlanmıştır. Başka sitelerde yayınlamak için lütfen "Temel SERT" ile irtibata geçiniz.

reis, Courageous, fth-94 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Cevap: Yeni Bir Canavar ''Diablo'' Protein Skimmer!!!

Ellerine sağlık Görkem süper olmuş tanıtım. :helalolsun:

Bu seferki tanıttığın ürün ucuz olmuş ''Sosyetik Güzel'' :) Bence fiyatıda çok uygun. Vana kısmını çok beğendim ben. ;)

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Ellerine sağlık Görkem, her zaman ki gibi merakın ekipmanlardan yana devam ediyor. Güzel ekipmanlar bulup tanıtıyorsun işin açıkcası. Octobus son zamanlarda değiştirdiği motorlarıyla atağa kalktı bence. Hatırlarsınız daha piyasaya çıkmadan fotoğraflarını bulup tartıştığımız Buble blaster motoru kullanmaya başlamıştı. Şimdi de PSK 2500 kullanmış bazı modellerinde. Önceki motorları hantal ve yüksek wat gücündeydi.

Tanıtımını yaptığın ps fiyat olarak bence uygun ve güzel alet.

Teşekkürler alıntılanmasında yetkiyi bana verdiğin için çok sağ ol. Çok kibarsın tam bir sosyete davranışı.:D

4. cimlikaya

cimlikaya

Yer:
    İST.
    İsim:
    Teoman Çimlikaya

Benimde çok hoşuma gitti bu ps çok tabanı çok küçük her sumpa kolaylıkla girer teşekkürler Görkem.:heyo:

5. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Motorun gövde içersinde olması sumpta yer kazanma açısındançok güzel olmuş.

Tanıtım için teşekkürler Görkem.

Sayfayı Paylaş