1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yeni bitkili lepistes akvaryumum için yardım

Başlığı 'Bitkili Akvaryum Portalı' kategorisinde Ramazan0 tarafından 30 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Ramazan0

Ramazan0

İsim:
    Ramazan
    Selam portal ailesi yeni kuracağım akvaryumumdan dolayı sizin tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum aklıma takılan soruları cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler
    1 hacim 49 50 litre civarı aydınlatma ucuz maliyetle hangi floresanlari kullanmaliyim
    2 iç filtre şelale düşünüyorum bi pet shop sobonun modellerini uygun fiyata vericek fakat markanın kötü olduğu konusunda bir kaç kişi şikayetçi
    3 Co2 kullanmadan eledoa saz zeytin subulata (gelişimi yavaş olucak :( ) birde köke sarılı bi bitki gördüm petshopta onu almayı düşünüyorum bitki önerileriniz benim için önemli kararsızim
    4 canlı olarak 1 e 3 d lepistes düşünüyorum yarı kırmızı olanlarından yanına bulabilirsem kiraz karides 2 3 tane bulamazsam cüce vatoz alacağım nasıl olur
    Şimdilik bu kadar yanlışlarım varsa yardımcı olursanız sevinirim daha çok şey var öğrenmem gereken :/

Sayfayı Paylaş