1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yeni denizlere merhaba :)

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Kurulumu Forum' kategorisinde murat çifci tarafından 28 Nisan 2018 başlatılmıştır.

1. murat çifci

murat çifci

Yer:
    İstanbul maltepe
    İsim:
    Murat
    Merhaba yeni tanka geçmiş bulunmaktayım yeni tank 80*50*45 ölçülerinde alttan sumplu. Aydınlatma 4*24 t5 + 27*3 w power led. Ps reef octopus 150sss ve QP5 dalga motoru. Kafa motoru olarak new jet 2300 ısıtıcı olarak yine newjet 300w ısıtıcı kullandım. Ps nin emiş sesinin gürültülü olması dışında başka sorunum yok. Hava emiş deliğine elyaf koyarak onu da çözücem inşallah :)

Erdem., Moliro, veysel ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. murat çifci

murat çifci

Yer:
    İstanbul maltepe
    İsim:
    Murat
    Canlılara daha çok yüzme alanı olsun diye sağdaki uzun kaya tekrar yapıldı. Bugün uzun süredir aradığım dişi vlamingi tang i buldum ve akvaryuma ekledim. Çok güzel ve cana yakın bir canlı gelir gelmez elimdeki nori yosununu hüpletti. Akvaryumdaki tek büyük balık olacak diğerleri yellow tang ve blue tang olucak. Bikaç gobi ve wrasse ekleyebilirim. Dondurulmuş yem dışında yem yemediği için kardinaller verildi.

img]https://i.hizliresim.com/MdOrLg.jpg[/img]

veysel bunu beğendi.
  3. murat çifci

murat çifci

Yer:
    İstanbul maltepe
    İsim:
    Murat
    Krall 17 cm yem ve ps düşmanı. Palyaçolarla çok güzel oynuyor. Boyutuna karşın çok sakin bir hayvan kedi gibi 2 gün olmasına rağmen parmağımı suya soktuğum da yüzgeçlerine dokunduruyor parmaklarla oynamayı çok seviyor. Dün beyaz Du bugün mavi renkleri çok belirgin. Cildi sürekli renk değiştiriyor. Keyifli balık ama malesef tankıma göre çok büyük. Sırf hayranlığım geçsin diye bir süre bakıp hakkettiği tanka vericem.

veysel bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş