1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yeni ekol dış filitre

Başlığı 'Tatlı Su Donanım ve Ekipman Portalı' kategorisinde bycan tarafından 29 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1. bycan

bycan

İsim:
    özcan özkan
    Ekol filitreler artık sahibinden.com da peşin ve vadeli satılarına başlamıştır.Hobici kardeşlerim inanın bu ekol filitreler bence tüm dandik çin mallarından daha üstün olduğuna inanıyorum.her şeyden önce satış sonrası ürün güvenliği gelir.Amacım bu satılan çin malları ürünlerin satış sonrası yedek parça sorunu olduğu aşikar bilinmektedir.Bu ürünleri alan arkadaşlar ya kaderine lanet edip imha edecekle yada başka bir hobicinin canını yakacaklar.Sonuçta bu ekol,has gibi ürünleri kullanarak yurt dışından gelen ve 5-6 katı fazla fiyata satıp arkasından teknik destek için banane diyen esnaf arkadaşların ürünlerimi?yoksa vatanımızın ürünlerimi.

2. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Özcan abi ilk dış filitre alıcağım zaman ekola güvene'memiştim:) Senin verdiğin portalda numarayı aradım bana çok şeyler açıkladılar yardımcı oldular. Bende ekol almaya karar verdim ozaman ekol 19 dış filitre aldım herşeyi ful dolu musluklu, şuan onu kullanıyorum bugune kadar bi sıkıntı çıkartmadı çokda gzel çalısıyo. Boşuna dünya kadar para verip dış filitre almayın ekol gerçekden çok iyimiş hemde parçaları kolay bulunuyo:)

Sayfayı Paylaş